Kekilli, Mormenekşelileri coşturdu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Nisan 22, 2024
Magazin

Kekilli, Mormenekşelileri coşturdu

????????????????????????????????????

SONA ERDİ: Gazimağusa’ya bağlı Mormenekşe’de her yıl geleneksel olarak düzenlenen Enginar Festivali’nin 8.’si  Murat Kekili’nin konseri ile sona erdi

[dropcap style=”circle” bgcolor=”#0065ad”]Ü[/dropcap]nlüleri ağırlayan Mormenekşe Festivali  Murat Kekili’nin konseri ile sona erdi. Gazimağusa’ya bağlı Mormenekşe’de her yıl geleneksel olarak düzenlenen Enginar Festivali’nin 8.’si  dün gece Murat Kekili’nin konseri ile sona erdi.

30 Nisan’da başlayan 8. Mormenekşe Enginar Festivali birbirinden güzel etkinliklerle tamamlandı. Festivalde bir çok standın da yer aldığı ve halkın oldukça yoğun ilgi gösterdiği Festival oldukça renkli ve eğlenceli şekilde sonlandı.


Festivalin son gecesinde Türkiye’nin Anadolu Rock Müziğinin Öncülerinden  olan Murat Kekilli Mormenekşe’de dinleyicileri ile buluştu. Saat 21.30’da sahneye çıkan Kekilli yaklaşık 2 sat boyunca en güzel şarkılarını  Dinleyicileri için seslendirdi.

Kıbrıs’ta olmaktan mutluyum

Kıbrıs’a gelmekten oldukça mutlu olduğunu belirten Kekilli, dinleyicilerine “memleketlilerim , akrabalarım” şeklinde hitap etti.

“Bu akşam ölürüm, unutama seni, çılgın, Eşşek gözlüm” gibi birbirinden eğlenceli ve sevilen şarkılarına da repertuarında yer veren Murat Kekilli, konsere katılan yaklaşık 4000 kişiyle birlikte şarkılarını seslendirdi.

Mormenekşe Festival Komite Başkanı Erşen Ummanel, geceye renk  katan Murat Kekilli’ye teşekkür ederek, Mormenekşe’yi rengi ile bütünleştiren  mor orkide takdim etti.

Murat Kekilli (3)

????????????????????????????????????

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar