“Kazanma zamanımız geldi”

11 Ekim 2013 Cuma | 15:32
“Kazanma zamanımız geldi”
Kıbrıs Town Houses

HEDEF 3 PUAN:

Mağusa Türk Gücü Teknik Direktörü Ali Oraloğlu takımında kazanma arzusunun bu hafta üst düzeyde olacağını, bunu sahaya yansıtacaklarını ve kazanma sırasının kendilerine geldiğine inandığını söyledi

“EN AZ PUAN KAYBI”:
Geçtiğimiz sezondan kalan saha kapatma cezalarının 3 maç olduğunu, ilk cezalarını bu hafta G. Gücü maçı ile çekeceklerini ifade eden Oraloğlu, bu dönemi en az puan kaybı ile tamamlamaları gerektiğini kaydetti

“GG’YE DİKKAT”:
Hasan Tamel ve Ayer’in sakatlıklarının kendilerine savunmada sıkıntı yarattığını söyleyen Oraloğlu, Kadir’in de durumunun maç günü netleşeceğini söyledi. Oraloğlu, “G. Gücü dirençli, sürekli atak yapan ve açık futbol oynayan bir takım. Gerekli tedbirleri alarak maçı kazanma planlarını iyi yapacağız” dedi

Gökmen BOLKAN

K-Pet Süper Lig’in doğu bölgesi temsilcilerinden olan Mağusa Türk Gücü’nün genç teknik adamı Ali Oraloğlu bu hafta oynayacakları G.G ücü maçı öncesinde Havadis’e açıklamalarda bulundu.
Geride kalan iki lig maçından sadece bir puan çıkarabilen Mağusa Türk Gücü bu hafta oynanacak G. Gücü maçı için hazırlıklarını sürdürüyor.

Artık 3 puan alma zamanı
Mağusa Türk Gücü Teknik Direktörü Ali Oraloğlu çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürdüklerini ve takım olarak tek düşüncelerinin kazanmak olduğunu belirtti. Oraloğlu takımında kazanma arzusunun bu hafta üst düzeyde olacağını ve bunu sahaya yansıtacaklarını belirtirken morallerin yerinde olduğunu da söyledi. İlk iki hafta da önce kaybettiklerini sonra da berabere kaldıklarının altını çizen Ali Oraloğlu, artık kazanma sırasının kendilerine geldiklerine inandıklarını ve bunu da G. Gücü karşısında başaracaklarına olan inancını dile getirdi.

Ceza süreci
Geçtiğimiz sezondan kalan saha kapatma cezalarının 3 maç olduğunu, bunun da elbette bir dezavantaj yarattığını bildiklerini belirten Oraloğlu, ilk cezalarını bu hafta İskele Cumhuriyet Stadı’nda oynayacakları G. Gücü maçı ile çekeceklerini toplam 3 maç cezaları bulunduğu bu dönemde en az puan kaybı ile tamamlamaları gerektiğini bilerek maçlara çıktıklarını söyledi.

Sakatlar önemli
Tecrübeli futbolcuları Hasan Tamel’in ve Ayer’in sakatlıklarının devam etmesinin kendilerine savunmada sıkıntı yarattığını söyleyen Oraloğlu, Kadir’in de sakatlığının geçip geçmediği ve forma giyip giymeyeceği maç günü belli olacağını sözlerine ekledi. Bunun yanında Erol’un da asker oluşu ve düzenli idmanlar yapamaması ile ekstra antrenman yaparak açığını kapattığını söyledi.

G. Gücü’ne dikkat
G. Gücü takımının dirençli, sürekli atak yapan ve açık bir futbol oynayan bir takım olduğunu bildiklerini söyleyen Oraloğlu, gerekli tedbirleri alarak maçı kazanma planlarını iyi yapacaklarını söyledi.