FutbolSpor

Kaymaklı’ya 110 bin TL’lik moral


Süper Lig’in başkent ekiplerinden Küçük Kaymaklı, kendi lokalinde düzenlediği gecede taraftarları ve sevenleri ile bir araya geldi

AŞİNA “KAYMAKLI’NIN BAŞARISI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Kaymaklı Kulüp Başkanı Akay Aşina gecede yaptığı konuşmada genç oyunculardan kurulu kadroları ile sıkıntılı bir sezonu geride bıraktıklarını ancak yeni sezonda taraftarlarına daha güzel Kaymaklı izletme arzusunda olduklarını ve bunun için çalıştıklarını söyleyerek geceye katılan herkese teşekkür etti. Kaymaklı’nın gecesinde düzenlenen bağış kampanyasında 110 bin TL toplandı

Ahmet ÖZSOY

 

Küçük Kaymaklı önceki akşam düzenlediği rakı gecesinde sevenleri ile bir araya geldi. Kulüp Başkanı Akay Aşina ve yöneticilerin titizlikle çalışarak organize ettiği gecede Kaymaklı taraftarları ve Kaymaklı’ya gönül verenler ile futbol camiasından çok sayıda isim katıldı.

Başbakan Ersin Tatar, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Bakanlar, Milletvekilleri yanı sıra LTB Başkanı Mehmet Harmancı, eski başkanlar, farklı kulüp başkan ve yöneticileri ile çok sayıda Kaymaklı’lının buluştuğu gecede yapılan bağış kampanyasında kulübe 110 bin TL para toplandı.

Küçük Kaymaklı Kulüp Başkanı Akay Aşina gecenin açılışında yaptığı konuşmada geçtiğimiz sezon genç oyunculardan kurulu kadroları ile sıkıntılı bir süreç yaşadıklarını hatırlatarak yeni sezonda taraftarlarını mutlu etmek istediklerini söyledi. Aşina, “Kaymaklı’ya yakışır şekilde ve taraftarlarımızı mutlu edecek Kaymaklı izlettirmek için çalışıyoruz. Bu bağlamda gecemize katılan herkese teşekkür ederim” dedi.

Küçük Kaymaklı eski başkanlarından Ali Başman’ın doğum günü münasebetiyle gecede Başman’a sürpriz yapıldı. Doğum günü pastası mumları üfletilen Ali Başman tüm Kaymaklılılar tarafından alkışlandı.

 

SERTOĞLU KAYMAKLI’NIN KAYNAKLARINA DEYİNDİ

Kaymaklı eski başkanı, Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu da gecede yaptığı konuşmada Küçük Kaymaklı’nın kaynaklarına dikkat çekti. Tüm kulüplerin gelirlerini artırmak için çeşitli kaynaklar yarattığını ve hepsinin ayrı ayrı değere sahip olduğunu söyleyen Hasan Sertoğlu, “Kaymaklı camia olarak, mal varlığı olarak ve aylık gelir kaynakları olarak diğer kulüplerden daha farklı noktadadır ve daha avantajlıdır. Bu kaynakların doğru kullanılarak değerlerinden faydalanılması önemlidir” diye Sertoğlu, Kaymaklı Başkanı Akay Aşina’nın konuşmasındaki heyecanına da dikkat çekti ve kendisine moral verdi.

BAŞBAKAN: SABAH KAHVESİNİ BURADA İÇİYORUM

Gecede son sözü alan Başbakan Ersin Tatar espirileri ile geceye katılanları coşturdu. Yenicami’de kulüp başkanı iken Kaymaklı’da kulüp başkanı olan Hasan Sertoğlu’nun Yenicami’den Paşa’yı transfer ettiğini ve Paşa’nın Yenicami’ye gol attığını unutmadığını söyleyen Başbakan Tatar bir de espiri yaptı ve Sertoğlu’na “Ama artık bana gol atamayacaksın” dedi.

Başbakan Tatar, Yenicami’li olduğunu ancak her Cumartesi sabah kahvesini Kaymaklı kulübünde içtiğini hatırlatarak tüm futbol takımlarına başarılar diledi. Tatar spora ve futbola katkılarının, hizmetlerinin devam edeceğini sözlerine ekledi.Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı