41 takımın 7 ayrı grupta mücadele verdiği BTM Ligi’nde 4. hafta geride kaldı
Okan KARADEMİR
41 takımın 7 ayrı grupta mücadele verdiği BTM Ligi’nde 4. hafta tamamlandı.
Oynanan 20 maçta toplam 66 gol kaydedildi. 6 maçın beraberlikle sonuçlandığı haftada 9 takım kendi sahasında, 5 takım ise deplasmanda galip geldi.
2.Grupta Çanakkale, Mutluyaka’yı 7-0 mağlup ederek haftanın en farklı skorunu elde ederken bu karşılaşma aynı zamanda haftanın da en çok gol atılan maçı oldu.
Bu haftaya kadar ligde kayıp yaşamayan tek takım olan 1. Grup ekibi Tatlısu Seracılar da 4. haftada berabere kalarak puan kaybı yaşadı ve ligde puan kaybı yaşamayan takım kalmadı.
Öte yandan bu haftaya kadar puanı bulunmayan iki takımdan 1.Grup ekibi Yedikonuk ile 7.Grup ekibi Serhatköy de 4. hafta itibariyle ilk puanlarını aldı ve ligde puansız takım kalmadı.
Ligde ilk devrenin son haftasına girilirken 4. maçların ardından Tatlısu Seracılar, Çanakkale, Geçitkale, Çayönü, Yılmazköy, Ortaköy ve Aydınköy gruplarında zirvede yer aldı.
BTM Ligi 4. Hafta Sonuçları
1.Grup
Kumyalı-T.Seracılar: 0-0
Karadeniz 61-Y.Y.Sipahi: 3-1
Yedikonuk-Ergazi: 6-0
2.Grup
Yenişehir-C.Ötüken: 2-3
Çanakkale-Mutluyaka: 7-0
Yıldırım-Güvercinlik: 2-1
3.Grup
Gönendere-Bahçeli: 1-2
Görneç-Yarköy: 4-1
Geçitkale-Boğaziçi: 3-1
4.Grup
Çayönü-Dilekkaya: 4-0
Dörtyol-A.Vadili: 1-1
İncirli-Pile: 2-2
5.Grup
Dikmengücü-Yılmazköy: 0-6
D.Şirinevler-Karaoğlanoğlu: 0-2
Ağırdağ-Pınarbaşı: 3-1
6.Grup
Yeniceköy-Alayköy: 0-2
Ortaköy-Gaziköy: 1-1
7.Grup
Kalkanlı-Serhatköy: 1-1
Gayretköy-Akçay: 0-0
Aydınköy-Zümrütköy: 1-0
BTM Ligi 5. Hafta Maçları
1.Grup
T.Seracılar-Yedikonuk
Y.Y. Sipahi-Kumyalı
Ergazi-Karadeniz 61
2.Grup
C.Ötüken-Çanakkale
Güvercinlik-Yenişehir
Mutluyaka-Yıldırım
3.Grup
Bahçeli-Görneç
Yarköy-GEÇİTKALE
Boğaziçi-Gönendere
4.Grup
Dilekkaya-Dörtyol
Pile-Çayönü
A.Vadili-İncirli
5.Grup
Yılmazköy-D.Şirinevler
Pınarbaşı-Dikmengücü
Karaoğlanoğlu-Ağırdağ
6.Grup
Balıkesir-Ortaköy
Gaziköy-Yeniceköy
7.Grup
Serhatköy-Gayretköy
Zümrütköy-Kalkanlı
Akçay-Aydınköy
BTM Ligi Puan Durumları
1.Grup
Takımlar O G B M A Y AV P
1.T.Seracılar 4 3 1 0 4 0 4 10
2.Karadeniz 61 4 3 0 1 11 3 8 9
3.Kumyalı 4 2 1 1 6 7 -1 7
4.Y.Y.Sipahi 4 1 1 2 3 5 -2 4
5.Yedikonuk 4 1 0 3 9 10 -1 3
6.Ergazi 4 0 1 3 1 9 -8 1
2.Grup
Takımlar O G B M A Y AV P
1.Çanakkale 4 3 1 0 11 0 11 10
2.Yıldırım 4 3 1 0 6 1 5 10
3.C.Ötüken 4 2 1 1 10 5 5 7
4.Yenişehir 4 1 0 3 4 10 -6 3
5.Mutluyaka 4 1 0 3 3 15 -12 3
6.Güvercinlik 4 0 1 3 4 7 -3 1
3.Grup
Takımlar O G B M A Y AV P
1.Geçitkale 4 3 1 0 9 5 4 10
2.Görneç 4 2 1 1 11 4 7 7
3.Bahçeli 4 1 2 1 6 7 -1 5
4.Boğaziçi 4 1 1 2 4 5 -1 4
5.Yarköy 4 1 1 2 6 9 -3 4
6.Gönendere 4 1 0 3 5 11 -6 3
4.Grup
Takımlar O G B M A Y AV P
1.Çayönü 4 2 1 1 6 1 5 7
2.A.Vadili 4 2 1 1 8 7 1 7
3.Dörtyol 4 1 3 0 5 4 1 6
4.İncirli 4 0 4 0 5 5 0 4
5.Pile 4 0 3 1 7 9 -2 3
6.Dilekkaya 4 0 2 2 5 10 -5 2
5.Grup
Takımlar O G B M A Y AV P
1.Yılmazköy 4 2 2 0 8 1 7 8
2.Karaoğlanoğlu 4 2 2 0 8 3 5 8
3.Ağırdağ 4 2 0 2 4 4 0 6
4.D.Şirinevler 4 2 0 2 5 6 -1 6
5.Pınarbaşı 4 1 1 2 3 6 -3 4
6.Dikmengücü 4 0 1 3 4 12 -8 1
6.Grup
Takımlar O G B M A Y AV P
1.Ortaköy 3 2 1 0 5 1 4 7
2.Yeniceköy 3 2 0 1 4 3 1 6
3.Balıkesir 3 1 1 1 4 3 1 4
4.Gaziköy 3 1 1 1 4 5 -1 4
5.Alayköy 4 0 1 3 3 8 -5 1
7.Grup
Takımlar O G B M A Y AV P
1.Aydınköy 4 3 1 0 10 5 5 10
2.Akçay 4 2 1 1 7 4 3 7
3.Zümrütköy 4 2 0 2 6 4 2 6
4.Gayretköy 4 1 3 0 4 3 1 6
5.Kalkanlı 4 0 2 2 5 8 -3 2
6.Serhatköy 4 0 1 3 5 13 -8 1