Kayınbiraderinin dişini kırdı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Nisan 20, 2024
Kıbrıs

Kayınbiraderinin dişini kırdı

Kayınbiraderinin dişini kırdı

Nadire KRAŞLIOĞLU
Aralarında çıkan park sorunu nedeniyle kayınbiraderi Öcal Ayata ile kavga ederek Ayata’nın dişini kıran zanlı Ercan Nurdal dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Vahim zarar suçlamasıyla Yargıç Pınar Beyoğlu’nun huzuruna çıkarılan zanlı Nurdal aleyhinde 2 gün tutukluluk süresi temin edildi.
Tayanç: Kayınbiraderinin dişini kırarak vahim zarara uğrattı
Meselenin soruşturmasını yürüten polis memuru Berkay Tayanç, zanlı Ercan Nurdal’ın 15 Şubat 2013 tarihinde saat 17.30 sıralarında park sorunu nedeni ile Lefkoşa Akasya Sokak’ta sakin kayınbiraderi Öcal Ayata’nın yumruk vurmak suretiyle alt dişini kırdığını açıkladı. Aralarında bulunan husumet nedeni ile zanlı Nurdal ve kayınbiraderi Ayata’nın sürekli polislik olduklarını belirten Tayanç, Ercan Nurdal ve Öcal Ayata’nın geçmişten beri süregelen cezalık ve polislik olayları olduğunu açıkladı. Zanlı Ercan Nurdal’ın Ayata ile aralarında çıkan tartışma sonucu Ayata’nın dişini kırarak vahim zarara uğrattığını belirten polis memuru Tayanç, Öcal Ayata’nın da darp suçlamasıyla poliste tutuklu bulunduğunu ve aleyhinde işlem başlatılacağını ifade etti. Mesele ile ilgili soruşturmanın henüz yeni başladığına işaret eden Berkay Tayanç, alınacak ifadelerin olduğuna vurgu yaparak zanlı Ercan Nurdal’ın 2 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.
Tutuklu bekleyecek
Huzurunda aktarılan şehadet ve beyanları değerlendiren Yargıç Pınar Beyoğlu, zanlı Ercan Nurdal’ın 2 gün süreyle poliste tutuklu kalması yönünde emir verdi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar