Diğer SporlarSpor

“Karting”de  2’nci randevu 
YARIŞ CEMSA PİSTİ’NDE: KKOK Karting Komitesi tarafından organize edilen, Zeka Özteknik Karting Kupası ikinci yarışı, yarın, Cemsa Karting Pisti’nde saat 11.00’de başlayacak[dropcap style=”circle” bgcolor=”#0065ad”]K[/dropcap]uzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’ne (KKOK) bağlı Karting Komitesi’nin organize ettiği, 2016 Zeka Özteknik Karting Kupası ikinci yarışı yarın yapılıyor. KKOK Karting Komitesi tarafından organize edilen, Zeka Özteknik Karting Kupası ikinci yarışı, yarın, Cemsa Karting Pisti’nde saat 11.00’de başlayacak.

KKOK Yönetimi, Karting yarışlarını eski günlerine döndürmek için bu sezon yaptığı çalışma sonucu, birbirinden bağımsız üç yarışı hayata geçirmeyi planlamış ve ilkini Nisan ayı içerisinde gerçekleştirmişti.

Merhum Dünya Karting şampiyonumuz Zeka Özteknik anısına yapılacak olan ve Zeka Özteknik’in ailesi ile Evergreen lastiklerini ülkemize getiren Goodlas Trading Limited’in destekleriyle gerçekleşecek yarışın kayıtlarının bugün saat 17.00’de kapanacağı kulüp tarafından açıklandı. Meteoroloji Dairesi’nden alınan bilgiye göre yarışı engelleyecek yağmur riskinin de çok düşük olduğu belirtildi.

 

Başa dön tuşu