FutbolSpor

Kartal, kanadına takviye yaptı


RİFAT HACIARİFOĞLU YENİCAMİ’DE:

Transfer çalışmalarına devam eden Süper Lig ekiplerinden Yenicami geçen sezon Görneç ve Değirmenlik’te kiralık olarak forma giyen Serdarlı’nın sol kanat futbolcusu Rifat Hacıarifoğlu’nu 1 yıllığına kiraladı. Siyah beyazlılar bu transfer karşılığında Serdarlı’ya Hüseyin Güneralp ve Kemal Varan’ı kiralık olarak verdi

 

Okan KARADEMİR

 

Süper Lig’in başkent temsilcilerinden Yenicami transfer çalışmalarına devam ederken siyah beyazlılar Serdalı’dan Rifat Hacıarifoğlu’nu kiralık olarak kadrosuna kattı.

Başkent ekibi transferde, bonservisi Serdalı’da bulunan ve geçtiğimiz sezon Görneç ile Değirmenlik’te kiralık forma giyen sol kanat oyuncusu Rifat Hacıarifoğlu ile dün anlaşmaya vardı.

Teknik Direktör Sedat Devecioğlu’nun 2 sezon önce Sedarlı’yı çalıştırdığı dönemden öğrencisi olan Rifat için siyah beyazlılar dün Serdarlı yönetimi ile transfer görüşmesi gerçekleştirdi.

Yapılan görüşme sonunda taraflar anlaşma sağlarken Rifat Hacıarifoğlu 1 yıllığına Yenicami’ye kiralandı. Siyah Beyazlılar bu transfer karşılığında Serdarlı’ya Hüseyin Güneralp ve Kemal Varan’ı kiralık verdi.

 
Başa dön tuşu