Magazin

Karşıyaka iyice şenlenecekŞENLİKTE PODYUM KURACAKLAR: 4. Karşıyaka Plaj Şenliği bugün başlayarak aralarında Cemal Arslangazi, Grup Otantik Toğay Menekşeli konserlerinin de bulunduğu birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yapacak. Şenlikte ”Vasilya Nostalji Rüzgârı” ismiyle düzenlenecek defilede 60-70-80 ve 90’lı yılların gelinlikleri ve abiyeleri görücüye çıkacak
 Gürsel KARAGÖZLÜ

 

Lapta Belediyesi ile Karşıyaka Muhtarlığı’nın katkılarıyla düzenlenecek 4. Karşıyaka Plaj Şenliği, 16-18 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. Halk dansları gösterilerinin olacağı ve konserlerin verileceği şenlik kapsamındaki etkinlikler bugün, saat 19.30’da açılış konuşmasıyla başlayacak.

Plaj şenliğinde, bu akşam Cemal Arslangazi, yarın akşam Grup Otantik konserleri ve Toğay Menekşeli’nin hazırlayıp sunuculuğunu yapacağı ”Vasilya Nostalji Rüzgârı”  isimli defile yer alacak. 18 Ağustos Pazar günü ise Örge Volkan konseri müzikseverlerle buluşacak.

”Vasilya Nostalji rüzgârı” defilesinde, 60-70-80 ve 90’lı yıllara özgü gelinlik koleksiyonu, Nikâh-Nişan elbiseleri Abiye kıyafetler mankenlerin üzerinde yıllar sonra bir kez daha boy gösterecek. Togay Menekşeli’nin hazırlayıp sunacağı bu nostalji şov gecesi büyük bir merakla bekleniyor.

Başa dön tuşu