Karaoğlanoğlu Zeki Çeler’e güveniyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Eylül 28, 2023
KıbrısManşet

Karaoğlanoğlu Zeki Çeler’e güveniyor

Karaoğlanoğlu Zeki Çeler’e güveniyor

Girne Bağımsız Belediye Başkan Adayı Zeki Çeler, Karaoğlanoğlu halkıyla bir araya geldi. Yoğun katılımın gerçekleştiği etkinlikte Zeki Çeler, vatandaşlarla görüşerek yapacağı tüm projelerini anlattı.

Zeki Çeler, trafikte yapacağı düzenlemelerden bahsederek, özellikle Karaoğlanoğlu’nu yakından ilgilendiren toplu taşıma ile ilgili mobil uygulama ve dolmuşların iyileştirilmesi projesini anlattı.


Karaoğlanoğlu’na yönelik çalışmalarını halkla paylaşan Çeler; Karaoğlanoğlu Rekreasyon Projesi, Antis Plajı’nın geliştirilmesi, Deniz Panayırı, Karaoğlanoğlu Festivali, Hayvan Barınağı, Eko Turizm ve Köy Pazarı projelerini açıkladı.

Çeler, çocuklu ve yaşlı aileler için bakıcım hizmeti, sağlık takibi için elektronik bileklik, meslek edindirme ve hobi kursu uygulamalarından bahsetti.

Etkinliğe katılanlar Zeki Çeler’in Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı döneminde yaptığı icraatlardan halen daha herkesin övgüyle bahsettiğine işaret ederek, vizyonu, enerjisi, cesareti ve tecrübesiyle Çeler’in projeleri hayata geçireceğine inandıklarını kaydetti.

Tepki göster
Bayıldım
1
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar