BasketbolSpor

Kambala’ya 20 bin Dolar

Basketbolda transfer çalışmaları devam ederken transferin hızlı takımı Koopspor, YDÜ’den Kaspars Kambala’yı almak istiyor

KAMBALA DÜŞÜNÜYOR

Yakın Doğu’da geçtiğimiz sezon ayda 5,500 ABD Doları (12,250 TL) 8 ay için ise 44 bin ABD Doları (154 bin TL) alan Kambala’yı transfer etmek isteyen Koopspor, sporcuya 8 ay için 20 bin ABD Doları (70 bin TL) önerdi. Koopspor’da oynamak isteyen Kambala teklifi düşünüyor

 

Tonguç KOTAK

 

Basketbolda yeni dönem çalışmalarını sürdüren takımlarda transferde de hareketlilik devam ediyor.

Transferin hızlı takımı Koopspor geçtiğimiz sezonun önemli isimlerinden Kaspars Kambala ile ilgilenmeye devam ediyor.

 

Kambala’ya 20 bin Dolar

Kırmızı lacivertliler geçtiğimiz sezon Yakın Doğu Üniversitesi’nde oynayan dünyaca ünlü pivot Kaspars Kambala ile ilgili temaslara devam ediyor.

Kambala’nın da Koopspor’da oynamaya sıcak bakması ile taraflar arasında görüşmeler devam ediyor.

Yakın Doğu’da geçtiğimiz sezon ayda 5,500 ABD Doları (12,250 TL) 8 ay için ise 44 bin ABD Doları (154 bin TL) alan Kambala’ya Koopspor 8 ay için 20 bin ABD Doları (70 bin TL) teklif yapıldı. Kambala henüz bu teklife evet demedi. Letonyalı pivotun vereceği cevap sonrasında Koopspor’un yabancı transfer hareketi de şekillenmiş olacak.

Koopspor, Yakın Doğu Üniversitesi’nden eski oyuncusu Kemal Taşçı’yı geri almış, oyuncusu Doğukan Demirman ise Lefke Avrupa Üniversitesi’ne gitmişti.

 

Mert ve Görkem, Mapfree’de

Transferin bir başka hareketli takımı Mapfree ise Mağusa Gelişim Akademisi’nden Mert ve Görkem’in bonservislerini alarak bu ikiliyi renklerine bağladı.

Mapfree ayrıca ABD D Ligi’nde yer alan Angelo Warner’den gelecek haber doğrultusunda Dallas Hunter ile Hikeem Champaigne’ın yanına alacağı üçüncü oyuncuyu netleştirecek.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı