Magazin

Kalben, müziğe kapıldı


 
 AMAÇ STAR OLMAK DEĞİL, GİTAR ÇALMAK:

Yaptığı şarkılarla büyük beğeni toplayan genç yıldız Kalben, “Ben star olmak için değil, gitar çalıp hikayelerimi anlatmak ve paylaşmak için buradayım” diyor

 

Sahnede ve gündelik yaşamında fazla makyaj yapmadığı gözlerden kaçmayan Kalben’e makyaj ve güzellikle ilgili soru sorulunca şunları söylüyor. ”Seviyorum kalın kaşlarımı, uzun ince ayaklarımı, diz kapaklarımı, dudaklarımı ve gözlerimi. Gözlerimin görmesine yardım eden gözlüklerimi de seviyorum. Kendimi olduğum gibi seviyorum işte. Ne yapayım, bana verilen beden bu. Sanırım ruj bana fazla geliyor.”

Çok fazla konser veren ve kendi şarkılarını yazan Kalben’e bir gün bu heyecan ve ilham biterse ne yapacağı sorulunca şunları söyledi. ”Heyecan ve enerji biterse uzak kalırım. Yeniden iyi hissedene kadar da görünmez olurum. Bizde bu aşk varken dilerim öyle bir talihsizlik hiç yaşanmasın da dolu dolu müzik paylaşalım. Ayrıca, ulaşılmaz starlar hala ulaşılmazlar ve onlar öyle mutlularsa, rahatlarsa ne ala. Ben star olmak için değil, gitar çalıp hikayelerimi anlatmak ve paylaşmak için buradayım.”

 

 

Başa dön tuşu