Kadri Fellahoğlu Hayvanları Koruma Derneğinde - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Mart 3, 2024
Kıbrıs

Kadri Fellahoğlu Hayvanları Koruma Derneğinde

Kadri Fellahoğlu  Hayvanları Koruma Derneğinde

Cumhuriyetçi Türk Partisi-Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkan adayı Kadri Fellahoğlu, Lefkoşa’da faaliyet gösteren Hayvanları Koruma Derneği’ni ziyaret ederek, derneğin sıkıntılarını görüştü. Fellahoğlu’na LTB Meclis üyeliği adayları da eşlik etti.

CTP-BG Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre, Kadri Fellahoğlu ziyarette yaptığı konuşmada, derneğin çok önemli bir misyonu sürdürdüğünü söyledi. Fellahoğlu, iki yüze yakın köpeğe sahip çıkarak, bakımlarını üstlenmenin kolay bir durum olmadığı vurguladı ve çok kutsal bir görevi yerine getirdiklerini ifade etti.


Ziyarette, derneğin yaptığı çalışmaları yerinde inceleme fırsatı bulduklarını da işaret eden Fellahoğlu, derneğin içinde bulunduğu zorlukları birinci ağızdan öğrenme fırsatı bulduklarını ve göreve gelmeleri durumunda dernek ile birlikte neler yapılması gerektiği üzerinde durduklarını anlattı.

Fellahoğlu, göreve gelmeleri durumunda, belediyenin ekonomik bağı bulunan firmalara, belediye aracılığı ile barınağa yardım etmelerini sağlayacaklarını da sözlerine ekledi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar