Diğer SporlarSpor

Kaan ikinci kez ameliyat masasındaİÇ VE DIŞ MENÜSKÜSÜNDE YIRTIK: Bir müddet önce sağ ön çapraz bağlarının kopması ve iç ve dış menüsküsünde yırtık meydana gelmesi nedeniyle ameliyat olan Türk Ocağı Stoperi Kaan Arsu, takımıyla düz koşulara başladığı bir dönemde bu defa da, iç ve dış menüsküsündeki yırtık nedeniyle ikinci defa ameliyat olacak

Coşkun KUTAY

K-Pet Süper Lig’in 2. haftasında oynanan Değirmenlik-Türk Ocağı karşılaşmasının 29.dakikasında, topa uzattığı sağ ayağının sentetik zemine takılması sonucu, darbeye bağlı olmaksızın sağ ön çapraz bağları kopan, ayrıca, iç ve dış menüsküsünde yırtık meydana gelen Türk Ocağı stoperi Kaan Arsu, Ekim 2016’da, Girne Akçiçek Hastanesi’nde ameliyat olmuştu.
Ancak, takımla düz koşulara başladığı dönemde dizinde meydana gelen rahatsızlığın artması sonrasında gündeme gelen kontrollerde, Kaan’ın iç ve dış menüsküsündeki yırtığın tam olarak iyileşmediği belirlenmiş ve bu nedenle de genç futbolcunun, İstanbul-Levent Özel Bayındır Tıp Merkezinde bugün, Prof.Dr. Bülent Aksoy tarafından yeniden ameliyata alınması kararlaştırıldı. 3 ay sonra takım ile çalışmalara başlayacağı belirtilen Kaan Aksu’ya, Havadis Spor Servisi acil şifalar diler. 

Başa dön tuşu