Diğer SporlarSpor

İtalyanları geçemedilerDünya’nın en önemli Plaj Voleybolu organizasyonlarından biri olan FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu’nun 1 Yıldızlı ayaklarından biri olan Samsun Etabı başladı

 
MERVE-MÜGE KAYBETTİ:D Grubu’nda mücadele eden Merve Çelebi – Müge Ocakcı çekişmeli bir maç sonunda İtalyan rakiplerine 24-22 ve 21-9’luk setlerle 2-0 yenildiler. Merve – Müge mağluplar grubunda Polonyalı rakipleri ile onayacak

 

Tonguç KOTAK

 

Sporcumuz Merve Çelebi – Müge Ocakcı ikilisinin de yer aldığı Dünya’nın en önemli Plaj Voleybolu organizasyonlarından biri olan FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu’nun 1 Yıldızlı ayaklarından biri olan Samsun Etabı başladı.

D Grubu’nda mücadele eden Merve Çelebi – Müge Ocakcı çekişmeli bir maç sonunda İtalyan rakiplerine 24-22 ve 21-9’luk skorlarla 2-0 yenildiler. Merve – Müge mağluplar grubunda Polonyalı rakipleri ile bugün 11.30’da şampiyonaya devam etmek için mücadele verecekler.

Organizasyona Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, İran, Japonya, Sırbistan, Litvanya, Hollanda, Güney Afrika Cumhuriyeti, Umman, İtalya, Danimarka, Romanya, Slovenya, İsveç, Polonya ve Türkiye olmak üzere 17 ülkeden 44 takım katılıyor.

Başa dön tuşu