Spor

italyanlar isyanda!


Maçı yayınlayan kanallar, kar yağışı olacağının bilindiğini, yeterli önlemlerin alınmadığını söyledi. Juve yöneticileri, “Mücadele bir an önce oynansın. Biz de geri dönelim” dedi.

HEM Juventus, hem İtalyan medyasından ‘erteleme’ isyanı… Arena’daki maçın kar yağışı nedeniyle ertelenmesi sonrası, siyah beyazlı kulübün yöneticileri küplere bindi. Çizme medyası da, yeterli önlemin alınmamasına adeta çileden çıktı.
Maçı canlı yayınlayan televizyon kanalları, 90 dakika başlamadan çok önce kar yağışı olacağının bilindiğini, ancak ihmal olduğunu dile getirdi. Hakemlerle görüşen Juve yöneticileri, maç programlarının belli olduğunu dile getirirken, mücadelenin oynanmasını istedi. Ama sonuç alamadı.

UÇAK GENÇ FUTBOLCULARI GÖTÜRDÜ
JUVENTUS son olarak, “Mücadele yarın (bugün) bir an önce oynansın, dönelim” dedi. Maç tatil edilmeden önce, “Bugün dönmeliyiz, çünkü hem takımı hem de buraya gelen taraftarları bekleyen uçaklar var” diyen İtalyanlar, istedikleri sonucu alamadı.
Juventus Kulübü’nün uçağı, dün Avcılar Stadı’nda sarı kırmızılıların 19 yaş altı takımıyla kozlarını paylaşan genç futbolcuları geri götürdü.
Çizme kanalları, Türk Telekom Arena’da ısıtma sisteminin düzgün çalışmadığını söyleyip tepki gösterdi.

KAR, DİSİPLİN KURULU’NDA!
G.SARAY-Juventus mücadelesinin yarım kalması, sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı. Twitter üzerinde çok sayıda kullanıcı yaşanan olayla ilgili esprili ifadeler kullandı. İşte o tweetler’den bazıları…

@melihcelikbilek
Bir sene ‘su topu’ bir sene ‘kar topu’ oynanıyor Arena’da…

@kdurkal
TFF’den açıklama; “Kar izinsiz olarak sahaya girdiği için disiplin kuruluna sevk edildi!”

@kaburet
Maç saat 14.00’te oynanacak. Herhalde spiker de Esra Erol olacak…

@alaattinkiroglu
Arkadaş saat 14.00 diyorlar. Çizgi film saatinde şampiyonlar ligi maçı mı oynanır?


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı