Magazin

İşte Survivor 2018’in ilk yarışmacısı! Kocaman
Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısı Cumali Akgül oldu.

Survivor 2018 için Iğdır’dan İstanbul’a yürüyen Cumali Akgül dün akşam Beyaz Show’a katıldı ve Acun Ilıcalı Cumali Akgül’ü Survivor’a aldığını açıkladı. Peki Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısı Cumali Akgül kimdir?

Survivor’da yer alabilmek için Iğdır’dan İstanbul’a yürüyen Cumali Akgül, Beyaz Show’a katıldı ve Acun Ilıcalı tarafından Survivor’a kabul edildi, Akgül, yarışmacı olabilmek için 50 günde 1500 km yol yürüdü.
Cumali Akgül’ün Survivor yarışmacısı olma isteğini geri çevirmeyen Acun Ilıcalı ise ‘Bu kadar yolu bizim programımız için yürümesi önemli. Ancak tüm Survivor’a katılmak isteyenler bir yerden bir yere mi yürüsün. Böyle de bir çıkmaza girdik. Kendisiyle tanıştım zaten dünya iyisi bir kardeşimiz. Bir daha yürüyen kimseyi kesinlikle almamayı garanti ederek Cumali’yi Survivor’a almaya karar verdik” dedi.cumali-icBeyazıt Öztürk’ün ve seyircilerin ricasını kırmayan Ilıcalı, Cumali Akgül’ün Survivor 2018 kadrosunda yer alan ilk isim olduğunu canlı yayında duyurdu.

CUMALİ AKGÜL KİMDİR?

32 yaşında olan Cumali Akgül yaklaşık 50 günlük yürüyüşün ardından Ilıcalı ile görüştü ve Survivor yarışmacısı oldu. Cumali Akgül Iğdır’ın Suveren köyünden. Survivora daha önce defalarca başvuru yapan Akgül yarışmaya kabul edilmemiş.

Başa dön tuşu