İskele Belediyesi'nin yaşlılara hediye takdimi Yarköy ile başladı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Kıbrıs

İskele Belediyesi’nin yaşlılara hediye takdimi Yarköy ile başladı

İskele ve 21 köyüne evde sağlık hizmeti sunan İskele Belediyesi Sağlık Birimi, bu hafta yaşlıları, yaşlılar haftası dolayısıyla ayrıca ziyaret ediyor.
İskele ve 21 köyüne evde sağlık hizmeti sunan İskele Belediyesi Sağlık Birimi, bu hafta yaşlıları, yaşlılar haftası dolayısıyla ayrıca ziyaret ediyor.
İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’nun imzası buluna armağanları yaşlılara takdim eden Sağlık Birimi, Yarköy’de başlattığı Yaşlılar Haftası ziyaretlerini bu hafta İskele ve 20 köyde sürdürecek.
Hafta dolayısıyla bir mesaj yayınlayan İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu da yaşlılarımızın duası, gölgesi bize yeter. Allah, onları başımızdan eksik etmesin dedi, yaşlılar haftasını kutladı.
EVDE SAĞLIK HİZMETİ SUNAN BİRİM, YAŞLILARA HEDİYE TAKDİM EDİYOR
Gidilmedik köy, çalınmadık kapı bırakmayarak, 65 yaş ve üstü, özel gereksinimli ve sosyal yardım maaşı alanlara ücretsiz evde sağlık hizmeti sunan İskele Belediyesi Sağlık Biriminin bu hafta gerçekleştireceği ziyaret özel. Lakin 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’nun mesajı ve imzasının yer aldığı hediyeleri, ziyaret ettikleri yaşlılara takdim ediyorlar. Sağlık Birimi hemşirelerinin ilk durağı ise Yarköy oldu. Ziyaret sırasında rutin sağlık kontrollerini de yapan Sağlık Birimi, sohbet etmeyi de ihmal etmedi.
HEDİYE TAKDİMİ BU HAFTA İSKELE VE 21 KÖYÜNDE DEVAM EDECEK
Yarköy ile başlayan yaşlılara hediye takdimi bu hafta İskele ve 20 köyünde de devam edecek. Kendilerine takdim edilen hediyeler karşısında hem mutlu hem de hatırlanmaktan dolayı memnun olan yaşlılar, hem Sağlık Birimi hemşirelerine hem de İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’na teşekkür ettiler.
SADIKOĞLU: “YAŞLILARIMIZIN DUASI VE GÖLGESİ BİZE YETER”
İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu da 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı. ‘Yaşlılarımızın duası, gölgesi bize yeter. Allah, onları başımızdan eksik etmesin’ diyerek yaşlılar haftasını kutlayan Başkan Sadıkoğlu, mesajının devamında ise şunlara yer verdi: “Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Yaşlılarımız, tüm yaşanmışlıkları ile asla inkâr edemeyeceğimiz geçmişimizdir. Örnek aldığımız tecrübeleriyle geleceğimizdir. Bu bilinç ile milli değerlerimiz ve kültürümüzün taşıyıcısı olan yaşlılarımıza hak ettikleri saygı ve sevgiyi göstermek, hepimizin öncelikli görevidir. Bu vesileyle tüm yaşlılarımıza sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyor, tüm yaşlılarımızın 18-24 Mart Yaşlılar Haftası’nı kutluyor, ellerinden saygıyla öpüyorum.”
Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar