Akıllı CihazlarTeknoloji

iPhone 7 görücüye çıktı

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’un tanıtım lansmanı dün ABD’de yapıldı. İşte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’un yeni görüntüleri ve fiyatı;

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tanıtımı nihayet gerçekleştirildi. Tüm dünya Apple yeni iPhone 7 için düzenlediği lansmanına kitlenirken, iPhone 7’nin eski versiyona göre çok farklı özellikleri bulunuyor.

Appel’ın iPhone 7 ve iPhone 7 lansmanı başladı. Şu sıralar Tim Cook, Apple’ın gelişimini ve önümüzdeki dönem yapılmalı planlanan yenilikleri anlattı.

FİYATLAR AÇIKLANDI

iPhone 7 satış fiyatı 659 dolar, iPhone 7 Plus satış fiyatı ise 769 dolar olarak açıklandı.

PİL ÖMRÜ UZUYOR

iPhone 7’nin bataryalarının iPhone 6’ya göre 2 saat daha fazla güçlü olduğu belirtiliyor. iPhone 7 Plus ise iPhone 7’ye göre 1 saat daha fazla pil ömrü bulunuyor.

MARIO APPLE OYUNLARINA GELİYOR

Tim Cook’un konuşmasının ardından ios güncellemesinde Mario’nun da geleceği ve yeni bir nostaljinin başlayacağı kaydediliyor.

Lansmanda yeni Mario’da iki farklı oyuncunun karşılıklı oynayabileceği anlatılıyor. Tanıtımda çok yakında Mario’nun güncellemelere ekleneceği açıklandı.

YENİLİKLER NELER?

Apple, iPhone 7 ile bugüne kadar geliştirilen sistemlerin en üstü olarak tanımlanıyor. iOS 10’da mesajlaşma, Siri ve fotoğraflar için önemli eklemeler ve yeni tonların yer aldı.

AYNI ANDA ÇALIŞMA İMKANI

Yeni güncellemeler özellikle ofis çalışanları için önemli katkılar sunacak. Tek bir dosya üzerinde farklı cihazlarla, aynı anda çalışma ve gerçek zamanlı düzenleme imkanı sunacak.

EN ÇOK SATILAN MARKA OLDU

Tanıtımı yapılan ilk ürün Apple Watch oldu. Tim Cook, dünyadaki saat satış rakamlarına bakıldığında Apple Watch’ın ikinci sırada olduğu akıllı saat satışında ise ilk sırada yer aldığını duyurdu.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı