İmzalar atıldı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Aralık 3, 2022
Spor

İmzalar atıldı

İmzalar atıldı

KALYONCU TEŞEKKÜR ETTİ: Başbakan Ömer Kalyoncu, futbolun tüm dünyada milyonlarca kişinin yakından takip ettiği bir spor olduğunu söyledi. Sporun ülkemizde gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için önemli bir unsur olduğuna dikkat çeken Başbakan Kalyoncu, sporun her branşına destek veren sponsorlara teşekkür ederek, bu sponsorlukların devamını diledi

305 BİN TL’DEN 505 BİN TL’YE YÜKSELDİ: Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, özellikle yerli bir sponsor bulmanın mutluluğunu yaşadıklarına dikkat çekti. Geçtiğimiz iki sezon için 305 bin TL’lik bir anlaşma yapıldığını ancak bu iki sezon içinde 375 bin TL harcandığına dikkat çeken Sertoğlu, önümüzdeki iki sezon için ise 505 bin TL’ye anlaştıklarını ifade etti


Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) ile Kıbrıs Türk Petrolleri Limited (K-PET) arasındaki 2015-16 ve 2016-17 futbol sezonları İsim Hakkı Sponsorluğu Anlaşması dün imzalandı. Önümüzdeki iki yıl için futbol sezonları isim hakkı sponsorluğu imza töreni Lefkoşa Golden Tulip Otel'de gerçekleşti.
KTFF ile K-PET arasındaki imza törenine, Başbakan Ömer Soyer Kalyoncu, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu,  K-Pet Petrolleri Yönetim Kurulu Başkanı Mete Boyacı ve K-Pet Petrolleri Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Saydam’ın yanı sıra futbola bağlı derneklerin başkanları katıldı.
İmza töreni öncesinde konuşma yapan Başbakan Ömer Kalyoncu, futbolun tüm dünyada milyonlarca kişinin yakından takip ettiği bir spor olduğunu söyledi. Sporun ülkemizde gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için önemli bir unsur olduğuna dikkat çeken Başbakan Kalyoncu, sporun her branşına destek veren sponsorlara teşekkür ederek, bu sponsorlukların devamını diledi.

İki yıllık 505 bin TL
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu ise yaptığı konuşmada özellikle yerli bir sponsor bulmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve önümüzdeki yıllarda da aynı şekilde bu tip sponsorlukların devam edeceğini ümit ettiğini söyledi.
Geçtiğimiz iki sezon için 305 bin TL’lik bir anlaşma yapıldığını ancak bu iki sezon içinde 375 bin TL harcandığına dikkat çeken Sertoğlu, önümüzdeki iki sezon için ise 505 bin TL’ye anlaştıklarını ifade etti.
Konuşmaların ardından imzaların atılması sonrasında tören düzenlenen kokteyl ile sona erdi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar