Spor

İmzalar atıldıSERTOĞLU’NDAN BRT’YE TEŞEKKÜR:
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Hasan Sertoğlu, futbolun her kesime ulaşabilmesi için BRT’nin yine elini taşın altına koyduğunu belirterek bu konuda emeği geçenlere teşekkür ettiTOSUN: ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ:
BRTK Müdürü Mustafa Tosun ise BRT olarak üzerlerine düşen görevi imkanlar dahilinde yapmaya hazır olduklarını ve maçların gerek canlı gerekse banttan en iyi şekilde izleyenlere ulaşabilmesi için çalıştıklarını kaydetti

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ile Bayrak Radyo Televizyon Kurumu arasında maçların yayın hakkı konusunda protokol imzalandı.
Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nda gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, futbolun her kesime ulaşabilmesi için BRT’nin yine elini taşın altına koyduğunu belirterek bu konuda emeği geçenlere teşekkür etti.
Sertoğlu canlı yayınlanan maçların kalitelerinde büyük bir değişiklik olduğunu ve iki hafta televizyondan izlediği maçlardan zevk aldığını kaydetti.
Bayrak Radyo Televizyon Kurumu Müdürü Mustafa Tosun ise yaptığı konuşmada BRT olarak üzerlerine düşen görevi imkanlar dahilinde yapmaya hazır olduklarını ve maçların gerek canlı gerekse banttan en iyi şekilde izleyenlere ulaşabilmesi için çalıştıklarını kaydetti.
Protokol imza töreninin ardından yapılan açıklamada ise özel kanalların maç görüntülerini alma konusunda ödemeleri gereken ücretin Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ile Bayrak Radyo Televizyon Kurumu arasında çözüldüğü belirtildi.

Başa dön tuşu