FutbolSpor

İlk haftanın başarılıları ödüllendirildiHavadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde, K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi ödüllerini vermeye başladı

ÖDÜLLER VERİLDİ: K-Pet Süper Lig’de 1.haftanın başarılıları seçilen, Teknik Direktör Ahmet Dedekorkut, futbolcu İlker İnceler ve hakem Serhan Şimşek 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı

 

Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde her hafta gerçekleştirilecek olan törenle, K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi ödüllendirinin ilki dün verildi.

Türk Ocağı Teknik Direktörü Ahmet Dedekorkut MTG’yi deplasmanda 1-0’lık skorla geçerek haftanın sürprizine imza attığı için haftanın en başarılı teknik adamı olarak belirlendi.

Ligin ilk haftasında Türk Ocağı defans futbolcusu İlker İnceler, rakip MTG futbolcularına fırsat vermeyerek etkili bir performans ortaya koydu ve haftanın futbolcusu seçildi.

Yenicami ile Gönyeli arasında oynanan ve siyah-beyazlı takımın 5-0’lık galibiyeti ile sona eren mücadelede hakem Serhan Şimşek ise başarılı yönetimi sonucu haftanın hakemi ödülüne layık görüldü.

1’inci haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi,  200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı.

Törende, haftanın teknik adamı olarak belirlenen Ahmet Dedekorkut’a ödülünü gazetemizin Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy verdi. Haftanın futbolcusu Türk Ocağı’ndan İlker İnceler’e ise ödülünü Atakom Limited Direktörü Mert Atakan takdim ederken, haftanın hakemi ödülünün sahibi Serhan Şimşek ödülünü eski MHK Başkanı Sadık Özbilgehan’ın elinden aldı.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı