İkisi de gençti - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Nisan 17, 2024
Kıbrıs

İkisi de gençti

İkisi de gençti

DEMİRHAN VE DOĞANKÖY’E ATEŞ DÜŞTÜ…  Demirhan ve Doğanköy önceki gün gelen ani ölüm haberi ile sarsıldı. Demirhan’da 27 yaşındaki Fırat Balcı ve Doğanköy’de 44 yaşındaki Yılmaz Ünver geçirdiği ani rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti

 BALCI TOPRAĞA VERİLDİ… Demirhan’da önceki gün böbrek rahatsızlığı nedeniyle yaşamını yitiren 27 yaşındaki Fırat Balcı’nın cenazesi dün toprağa verildi. Böbrek rahatsızlığı olduğu bilinen Fırat Balcı’nın annesinin oğlunun yaşamını kurtarmak için kısa süre önce bir böbreğini oğluna verdiği öğrenildi


 EVİNDE KALP KRİZİ GEÇİRDİ… Doğanköy’de önceki gün geçirdiği kalp krizi nedeniyle yaşamını yitiren 44 yaşındaki Yılmaz Ünver’in ise yüksek tansiyon hastası olduğu öğrenildi. Ünver’in 11 yaşındaki kızı yetim kaldı

Demirhan ve Doğancı’da önceki gün aynı saatlerde 2 kişi “ani rahatsızlanma” sonucu genç yaşta hayata gözlerini yumdu.
Demirhan’da yaşayan 27 yaşındaki Fırat Balcı’nın böbrek rahatsızlığı nedeniyle, Doğanköy’de yaşayan 44 yaşındaki Yılmaz Ünver’in ise geçirdiği kalp krizi nedeniyle önceki gün saat 21.00 sıralarında yaşamını yitirdiği öğrenildi. 

Evinde kalp krizi geçirdi
Ünver’in önceki gün saat 21.00 sıralarında Doğanköy’de bulunan evinde geçirdiği kalp krizi sonucu şah damarının patlaması nedeniyle yaşamını yitirdiği öğrenildi.
44 yaşındaki Ünver’in daha önceden yüksek tansiyon rahatsızlığı olduğu ve bu nedenle tedavi gördüğü biliniyordu. 

Rocks Otel’de çalışıyordu
Önceki gün geçirdiği kalp krizi nedeniyle yaşamını yitiren 44 yaşındaki Yılmaz Ünver, 15 yıldır Rocks Otel’e ait casinoda çalışıyordu. İş arkadaşları tarafından da sevilen bir isim olan Ünver’in ani ölümü iş arkadaşlarını da perişan etti.

11 yaşında bir kızı vardı
Kalp krizi ile bağlantılı olarak şah damarının patlaması sonucu yaşamını yitiren Yılmaz Ünver’in 11 yaşında bir kızı olduğu öğrenildi. Ünver’in 11 yaşındaki kızı yetim kaldı.

Balcı toprağa verildi…
Demirhan’da önceki gün yaşamını yitiren 27 yaşındaki Fırat Balcı’nın cenazesi ise dün toprağa verildi. Sevenleri Balcı’yı son yolculuğunda da yalnız bırakmadı. Gözyaşları içinde Balcı’nın tabutuna çiçekler ve çelenkler bıraktılar.

Annesi böbreğini vermişti
Geçimini küçük bir dükkan içinde kaset satışı yaparak sağlayan 27 yaşındaki Fırat Balcı böbrek hastasıydı. Kısa sürece önce annesi Fırat Balcı’ya böbreğini vermişti.

Hastaneye yetişemedi…
Önceki akşam arkadaşları ile bir araya gelen Balcı yemek yiyip sohbet ettikten sonra aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Ancak Balcı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’ne ulaşmadan yolda yaşamını yitirdi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar