Dünya

İki alışkanlığını bıraktı 80 kilo verdi!


19 yaşına geldiğinde 145 kilo olan Jessica, iki alışkanlığından vazgeçerek 1 sene içerisinde inanılmaz bir değişim yaşadı. Son halini görenler gözlerine inanamadı.

Aşırı kiloluk olmak hem zor hem de sağlığa zararlı. Alışkanlıklarımızı değiştirmek de oldukça zordur. Bu nedenle Jessica’nın azmine hayran kalacaksınız!1.5 yıl öncesine kadar Jessica Beniquez her gün fast food yiyor ve saatlerce televizyon seyrediyordu. “Yatağımda uzanıp Netflix izlerdim. Tek yaptığım yemek yemek, televizyon izlemek ve işe gitmekti” dedi. Jessica 19 yaşına geldiğinde tam 145 kiloydu. Bir yıl önce Jessica alışkanlıklarına bir son vermeye karar verdi ve böylelikle yeni hayatının serüveni başlamış oldu. Jessica kilo vermeye karar verdiğinde tam 145 kiloydu.hessica2

Yaptığı ilk şey bir daha ağzına fast food sürmemek oldu. Sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeye başladı. Yine televizyonda dizi veya film izlemek yerine egzersiz videoları izlemeye başladı. 2016’nın başlarında Jessica evde egzersiz yapmaya başladı. Daha sonra da spor salonuna yazıldı. Önceden spor salonuna gitme fikri onu korkuyordu.

jessica34

Şimdilerde ise en sevdiği yer. Jessica günde iki saat spor yapmaya başladı. Uğraşının sonucunu da kendi gözleriyle gördü. Jessica, değişimini adım adım sosyal medyada paylaşmaya başladı.

jessica-4

Böylelikle diğerlerine de ilham olacaktı.

Başa dön tuşu