BasketbolSpor

İbo “Dünya” sahnesine çıkacak

TÜRKİYE MİLLİ TAKIMI KADROSUNDALAR:

Dünya Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası’nda mücadele edecek Türkiye Milli Takımı’nda, Kıbrıslı Türk sporcu İbrahim Yavuz ile mekaniker Haluk Taşkınçay da yer alacak. Milli Takıma davet edilen sporcumuz İbrahim Yavuz ile mekaniklerimiz Haluk Taşkınçay, şampiyona öncesinde 9 Temmuz’da milli takım kampına katılacaklar

 

Tonguç KOTAK

 

Dünya Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası’nda mücadele edecek Türkiye Milli Takımı’nda, Kıbrıslı Türk sporcu İbrahim Yavuz ile mekanikler Haluk Taşkınçay da yer alacak.

Dünya Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası Ağustos ayında Almanya’da gerçekleşecek.

Sporcumuz İbrahim Yavuz ile mekaniklerimiz Haluk Taşkınçay, şampiyona öncesinde 9 Temmuz’da Türkiye Milli Takımı kampına katılacak. İstanbul’daki kamp çalışmaları 18 Temmuz tarihine kadar sürecek.

Türkiye Milli Takımı ilk olarak 19-22 Temmuz tarihleri arasında Polonya’da gerçekleşecek özel turnuvaya, 24-29 Temmuz tarihlerinde ise yeniden İstanbul’da kamp yaptıktan sonra bu kez 31 Temmuz – 6 Ağustos tarihlerinde Hollanda’daki özel turnuvaya katılacak.

Hollanda turnuvasının ardından Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı, 16 -26 Ağustos tarihlerinde Almanya’nın Hamburg kentinde gerçekleşecek olan Dünya Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası’nda mücadele edecek.

 

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı