FutbolSpor

Hüseyin Taşçı resmen GG’deBONSERVİSİYLE TRANSFER EDİLDİ: Hüseyin Taşçı, Gençlik Gücü Başkanı Suma Zafer Choudhry ve teknik direktör Niyazi Göksun ile dün bir araya geldi. Geçen sezon Binatlı’da kiralık olan ve bonservisi Serdarlı’da bulunan Taşçı’nın bonservisi için Gençlik Gücü ve Serdarlı kulüpleri resmen anlaştı  
ROTA YABANCI TRANSFERİNE DÖNDÜ: Gençlik Gücü’nde yönetim savunma bölgesine bir takviye daha yapmak için çalışmalarını sürdürüyor. Stoper mevkisine transfer yapacak olan GG, yerli uygun bir isim bulamazsa bu bölgeyi yabancı ile takviye edecek. GG Yönetimi ayrıca forvet mevkisini de yabancı transferi yapacak[dropcap style=”circle” bgcolor=”#0065ad”]K[/dropcap]-Pet Süper Lig ekiplerinden Gençlik Gücü, aradığı savunma futbolcusunu buldu. Gençlik Gücü, Hüseyin Taşçı ile el sıkışıp savunmasını güçlendirdi.

Gençlik Gücü, geçtiğimiz sezon Binatlı’da kiralık olarak futbol oynayan Hüseyin Taşçı’yı, Serdarlı’dan bonservisli olarak renklerine kattı.

Gençlik Gücü Kulüp Başkanı Suma Zafer Choudhry ve teknik direktör Niyazi Göksun ile Caffe Sumi’de bir araya gelen Hüseyin Taşçı, yeşil beyazlı formayı giyerek “Oyna GG” dedi.

2008 yılından itibaren Süper Lig’de birçok takımda top koşturtan Hüseyin Taşçı, “Oynayacağım futbolla önce Gençlik Gücü’nün başarılarına katkı sağlamak, ardından oynayacağım futbolla beni seven herkese kendimi yeniden kanıtlamak istiyorum” şeklinde konuştu.

Savunmaya güç kattıklarını belirten Gençlik Gücü Başkanı Suma Zafer Choudhry ise, Hüseyin Taşçı’ya kendilerini tercih ettiği için teşekkür etti.

“Bu sezondan itibaren Gençlik Gücü bir Süper Lig takımıdır” diyen Choudhry, “Çok önemli futbolcuları renklerimize kattık. Hüseyin Taşçı da bu önem verdiğimiz futbolculardan biridir. Onun başarısı takımın, takımın başarısı ise onun başarısı olacaktır. Gençlik Gücü camiasına hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Gençlik Gücü’nde yönetim savunma bölgesine bir takviye daha yapmak için çalışmalarını sürdürüyor. Stoper mevkisine transfer yapacak olan GG, yerli uygun bir isim bulamazsa bu bölgeyi yabancı ile takviye edecek. GG Yönetimi ayrıca forvet mevkisini de yabancı transferi yapacak.

Başa dön tuşu