ÇevreKıbrısTurizm

Hürdeniz Kale Arkası yeniden misafirlerini ağırlamaya başladıAdanın Balık denince akla ilk gelen Restaurantlarından Hürdeniz Sezona bomba gibi bir başlangıç yapmak için, Hürdeniz Kale Arkası’nda misafir ağırlamaya başlıyor.

 
Yüzyıllar boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış Girne Kalesi, cezbedici mimarisinin yanı sıra tarihi ve kültürel dokusuyla adeta açık hava müzesini andırıyor, Kale’nin tam arkasında bulunan ”Hürdeniz Kale Arkası” Girne Kalesi’nin eşşsiz mirasi ve denizle birleşiyor.KKTC‘nin en güzel yeri olarak dillendirilen Girne Antik Liman yeniden eski günlerine dönüyor. Adanın Balık denince akla ilk gelen Restaurantlarından Hürdeniz Sezona bomba gibi bir başlangıç yapmak için, Hürdeniz Kale Arkası’nda misafir ağırlamaya başlıyor.

Yazın gelmesiyle birlikte yazlık mekanlara geçen Hürdeniz, Girne Bölgesinde Kalenin bir tarafında Hürdeniz Corner diğer tarafında ise Hürdeniz Kale Arkasında yaz boyunca balık severlerin uğrak noktası olacak. Denizde ne varsa sloganıyla taze Balık’ın değişmeyen adresi ”HÜRDENİZ Kale Arkası” Adanın en güzel yerinde misafirlerini ağırlamaya başladı.

Başa dön tuşu