Magazin

Hope için bir umut olacaklarDOLUDİZGİN KONSERLE KATKI KOYACAKLAR:

Aralarında Fikri Karayel, Nafiz Dölek, Eril Cambaz, Yağmur Özerem, Cahit Kutrafalı gibi isimlerin de yer aldığı ülkemiz sanatçıları kanser hastası Hope Stringer için umut ışığını bu gece sahnede yakacaklar

 

Ülkemizin sevilen sanatçıları kanser hastası Hope Stringer için aynı sahnede buluşacak. Kanseri iki defa atlatmış olan genç bir gelin adayı iken, hastalığının lenflerine ve akciğerine sıçramış olduğunu öğrenerek düğünü iptal etmek zorunda kalan 27 yaşındaki Hope, hastalığının nüksettiğini öğrendiğinde henüz 1 ay önce nişanlanmıştı.

Kemoterapinin faydasız kaldığı hastalığı için Rexin G adını taşıyan ve Amerika’da uygulanan bir tedaviye ihtiyaç duyuluyor. Tedavinin maliyeti ise £500,000’in üzerinde tutuyor. Hope’un bu tedaviyi karşılayabilmesi için lise eğitimini aldığı ülkemizdeki ve İngiltere’deki arkadaşları seferber oldu.

Kampanyaya gönüllülükle katkı koyan ülkemiz sanatçıları da bu akşam, Lord’s Palace Hotel’de düzenlenecek olan “She is HOPE” ismi verilen yardım konserinde sahne alacak. Bağışlanacak olan 50 TL giriş bileti ile organizasyona katılmak mümkün. Gecede Fikri Karayel, Nafiz Dölek, Orçun Benli, Eril Cambaz, Yağmur Özerem, Süleyman Todds, Cahit Kutrafalı, Serhan Candaş, Emre Yazgın, Uğur Güçlü ve Çağrı Çerkez ile keyifli bir gece yaşarken Hope için umut olabilirsiniz. Biletleri Lord’s Palace Hotel resepsiyonunun yanı sıra 3rd Generation, Food For Fit, Ovis Coffees ve Shaggy Kuaför’den temin edebilirsiniz.
Başa dön tuşu