Hırsızlar Fellahoğlu Cep Shop’da mesai yaptı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Aralık 5, 2023
Kıbrıs

Hırsızlar Fellahoğlu Cep Shop’da mesai yaptı

Hırsızlar Fellahoğlu Cep Shop’da mesai yaptı

Lefkoşa’da Girne Kapısı’nda faaliyet gösteren Fellahoğlu Cep Shop isimli iş yerine dün sabahın erken saatlerinde hırsız girdi.

İş yerinin cam kapısını taş ile kırarak sabah saat 04.30 sıralarında içeriye giren ve ilk belirlemelere göre 2 kişi olduğu tespit edilen hırsızlar, muhtelif markalarda toplamda 15 adet cep telefonu çalarak kayıplara karıştı.


Kamera kayıttaydı
Fellahoğlu Cep Shop isimli iş yerinde dün sabah meydana gelen hırsızlık olayı, iş yerinin kamera kayıtlarına yansıdı.
Olay ile ilgili polis soruşturma başlattı, iş yerine ait kamera kayıtları incelendi.
Kamera kayıtlarına yansıyan görüntülere göre, biri 30 diğeri 40 yaşlarında siyah kıyafetli 2 kişi, sabah saat 04.30 sıralarında iş yerinin cam kapısını taş ile kırdı ve içeri girdi.

Güveli: Polis karakolunun taşınması iyi olmadı
Fellahoğlu Cep Shop isimli iş yeri çalışanı Ömer Güveli, hırsızlık olayını sabah saat 06.45 sıralarında bir arkadaşının telefonu ile öğrendiğini söyledi.
Ömer Güveli, Girne Kapısı ve bölgesinin özellikle gece geç saatlerde ve sabah saatlerinde çok tenha olduğunu ve bölgede yeteri kadar güvenlik önlemi alınmadığını belirtti.
Güveli, Havadis’e yaptığı açıklamada, “Polis karakolu bu bölgedeyken bu tip olaylar pek yaşanmıyordu. Karakolun taşınması bölgede faaliyet gösteren iş yerlerinin güvenliği açısından iyi olmadı” dedi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar