Hesaplaşma Gecesi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Şubat 29, 2024
Spor

Hesaplaşma Gecesi

Hesaplaşma Gecesi

Telsim Süper Ligi’nde bu akşam oynanacak olan derbi karşılaşmasında Çetinkaya, Yenicami’den puan aldığı takdirde şampiyonluğunu ilan edecek. KTFF yetkilileri şampiyonluk kupasını Atatürk Stadı’na getirecek. Çetinkaya mutlu sona ulaşırsa şampiyonluk kupasını alacak
Şampiyona kupasını KTFF Başkanlığı’na vekalet eden Ali Karavezirler ve Telsim yetkilileri verecek. Karşılaşma saat 19.00’da başlayacak. Maçı Fehim Dayı yönetecek. Bayrak Aile kanalı maçı canlı yayınlayacak
Telsim Süper Ligi’nde 25. hafta açılış karşılaşması bu akşam Lefkoşa Atatürk Stadı’nda oynanacak.  Sezon başından beri devam eden şampiyonluk mücadelesinde Çetinkaya mutlu sona çok yakın. 6 puan gerisindeki Yenicami ile karşılaşacak olan Çetinkaya bu akşam Atatürk Stadı’nda bir puan alıp şampiyonluk kupasını müzesine götürmek istiyor. 
Atatürk Stadı’nda Yenicami ile Çetinkaya arasında oynanacak olan karşılaşma saat 19.00’da başlayacak. Maçı Fehim Dayı yönetecek. Bayrak Aile kanalı maçı canlı yayınlayacak. Rakibinden 6 puan önde olan Çetinkaya bu maçta bir puan dahi alsa şampiyonluğunu ilan edecek. Yenicami ise umudunu son haftaya taşıması için bu maçı mutlaka kazanmak zorunda.

Kupa stada gelecek


Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu şampiyonluk kupasını bu akşam Atatürk Stadı’na getirecek. Çetinkaya’nın şampiyonluğunu ilan etme ihtimali olduğundan şampiyonluk kupası Atatürk Stadı’na gelecek. Maçın sonlarına doğru Çetinkaya’nın şampiyonluğu kesinleşirse kupa protokole konacak. Futbol Federasyonu Başkanlığı’na vekalet eden Ali Karavezirler ve ligin ana sponsoru Telsim yetkilileri Çetinkaya’ya şampiyonluk kupasını takdim edecek. 

Çetinkaya 14. şampiyonluğa yakın

Telsim Süper Ligi’nde şampiyonluğa çok yakın olan Çetinkaya bu akşam 14. kez bu kupayı müzesine taşıyabilir. Şimdiye kadar 13 kez şampiyonluk kupasını kazanan Çetinkaya bu başarıda rakiplerine büyük bir üstünlük gösteriyor. Çetinkaya’dan sonra Gönyeli 9 kez şampiyonluk elde edip 2. sırada yer alırken Yenicami 5 kez şampiyonluk elde etti.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar