FutbolSpor

“Her şey yolunda”


Yenicami Kulüp Başkanı Ali Vehid, takımın hazırlıkları ve transferlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

BAŞKAN ALİ VEHİD: DENENEN YABANCILARLA ANLAŞMAYA YAKINIZ: Yabancı uyruklu futbolcu konusunda bir süredir denenen ve takımla birlikte çalışan oyuncularla büyük oranda anlaşacaklarını söyleyen Vehid, oyuncularla anlaşmanın yüksek ihtimalle yarın resmiyet kazanacağını ifade etti

VEHİD: YERLİ TRANSFER TAMAM: Yenicami Başkanı Ali Vehid, yerli transferi kapattıklarını söyledi. Kiralık listesinde yer alan oyunculara taliplerin olduğunu, söz konusu oyuncular ile ilgili görüşmelerin sürdüğünü ve ilgilenen kulüplerden kesin yanıt beklediklerini belirtti

JOHN EBUKA’YA MERİT A YEŞİLOVA VE HAMİTKÖY TALİP: Yenicami’nin satılığa koyduğu gol kralı John Ebuka’ya, Merit A Yeşilova ve Hamitköy takımlarının talip olduğunu belirten Yenicami Başkanı Vehid, yarına kadar bu iki kulüpten biri ile anlaşmaya varılacağını söyledi

Süper Lig ekiplerinden Yenicami Ağdelen Kulübü’nde yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Bu hazırlıklarla ilgili kulüp başkanı Ali Vehid, A takımın hazırlıkları ve transferle ilgili açıklamalarda bulundu. Vahid yaptığı açıklamada, öncelikle ülkemizin ve tüm Müslüman aleminin Kurban Bayramı’nı kutlayarak, yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde takımın hazırlık sürecinden yönetim olarak memnun olduklarını belirtti.

“Denenen yabancılarla anlaşmaya yakınız”

Yabancı uyruklu futbolcu konusunda bir süredir denenen ve takımla birlikte çalışan oyuncularla büyük oranda anlaşacaklarını söyleyen Vehid, oyuncularla anlaşmanın yüksek ihtimalle yarın resmiyet kazanacağını ifade etti.

“Yerli transferi kapattık”

Teknik heyet ve takımın çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ali Vehid, yerli transferi kapattıklarını söyledi. Kiralık listesinde yer alan oyunculara taliplerin olduğunu, söz konusu oyuncular ile ilgili görüşmelerin olduğunu aktaran Vehid, ilgilenen kulüplerin kesin yanıtlarını beklediklerini belirtti.

Her sezon olduğu gibi bu sezon da genç oyunculardan camianın ve kendisinin beklentilerinin yüksek olduğunu söyleyen Vehid, amaçlarının ülke sporuna genç isimler yetiştirmek ve kazandırmak olduğunu dile getirdi.

“John Ebuka transferi yarın bitebilir”

Süper Lig’in son gol kralı oyuncuları John Ebuka Okoye ile Merit Alsancak Yeşilova ve Hamitköy’ün ciddi şekilde ilgilendiğini, kendileri ile kulüplerin temasa geçtiğini belirten Başkan Ali Vehid, söz konusu kulüplerden bir tanesi ile büyük oranda anlaşma sağladıklarını ifade etti. Vehid, transferin yarın bitme olasılığı olduğunu sözlerine ekledi.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı