Magazin

“Hep Sen Varsın”
 
KOKTEYLLİ TANITIM: Kıbrıslı başarılı sanatçımız Kurultay Akbay’ın onüç parçadan oluşan albümü “Hep sen varsın” Salamis Bay Conti Hotel’de tanıtıldıSanatçımız Kurultay Akbay ın “hep sen varsın ” isimli albümü Salamis Bay Conti Resort Hotel sponsorluğun kokteylli olarak gerçekleştirildi.Tanıtım gecesine ilgi oldukça yoğun geçti.

Kurultay Akbay eserlerinin bazılarını canlı seslendirirken, bazılarını da banttan seslendirdi.

Kurultay Akbay  “hep sen varsın” isimli  albümünde gitarlarda Okan Ersan , Oytun Ersan, Naim Korudağ ,Oğuz Abadan, Roger Bara  ve Kasım Eryurt da kemanda görev aldı. Tüm diğer parçalarda İnanaç Eyuboğlu hem klavye hem de davul çalarak  vokal yaptı…
İnanç Eyuboğlu’nun sahibi  olduğu Onair Records stüdyolarında kayıt mixing ve mastering yapıldı.Tüm şarkıların müzikleri  ise Kurultay Akbay’a ait. Albümde Bedia Balses’e  ait üç söz, Nilgün Akbay’a ait iki söz, Arif Albayrak’a ait bir söz, Candan Avunduk’a ait bir söz ve Birsen Tezer’e ait bir söz yer alıyor.Albümde yer alan beş söz de Kurultay Akbay’a ait..

“Şehri Kala” isimli Bülent Fevzioğlu’nun Mağusa için yazdığı şarkıda Rana Uluçay ,İpek Amber  ve Güler Soybir vokal yaptı “Sen Benim Canım”  isimli şarkıda ise küçük vokalistler  Lala Sahra Tunç ve Havva Gürler vokal yaptılar. Tüm vokallerde Erkan Dağlı koçluğunda yapıldı. Albümün CDleri tüm Roberts Coffee, Deniz Plaza, Paşa-Tur Retro Detay,Harmony ve Kocareis’te satışa sunuldu.

[images_grid auto_slide=”no” auto_duration=”1″ cols=”four” lightbox=”yes” source=”media: 175841,175842,175843,175844″][/images_grid]

 

Başa dön tuşu