Magazin

Hep bir ağızdan “En Güzel Hikayem”


EVAN’DAN KENDİ ŞARKILARI VE UNUTULMAYANLAR:

Adamızın en güçlü seslerinden Ahmet Evan Girne sahnelerindeki coşku dolu canlı müzik programlarına son sürat devam ediyor

 Sevilen  sanatçı Ahmet Evan’nın Girne’deki Merit Park Hotel’in bünyesinde hizmet veren Letafet Lounge Bar’da sevenleriyle buluştuğu çarşamba gecesinde eğlence durmaksızın devam etti. Evan, programı boyunca Ajda Pekkan, Cem Karaca, Barış Manço, Erkin Koray, Mazhar Fuat Özkan gibiTürk Müziği’ne damgasını vurmuş sanatçıların unutulmaz eserlerini seslendirdi. Letafet’i dolduran izleyiciler, her şarkıya büyük bir coşkuyla eşlik ettiler.

“Bu güzel geceye hepiniz hoş geldiniz.” diyerek konuklar arasında doğum günü kutlaması yapanlara güzel yaşlar dileyen sanatçı kendi parçası olan “En Güzel Hikayem”i izleyiciler ile hep bir ağızdan söyledi. Kendine has üslubu ve tarzıyla dikkat çeken sanatçı eline aldığı davulu ile unutulmaz bir geceye imza attı.  Güçlü sesi ve yorumuyla misafirlerine doyumsuz anlar yaşatan Ahmet Evan, her çarşamba akşamı Letafet Lounge Bar sahnesinde sevenleri ile buluşacak.
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı