Henüz 6 yaşında ama milyonlarla oynuyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Nisan 17, 2024
Dünya

Henüz 6 yaşında ama milyonlarla oynuyor

Henüz 6 yaşında ama milyonlarla oynuyor

Yaşam tarzını da bu zenginliğine uyduran Isabella, İngiliz Daily Mirror gazetesine yaptığı açıklamada, “Milyoner olmanın nesini sevmeyeyim ki? Ben bir süperstarım. Kendi mücevher markam var ve patron olmayı seviyorum. Katıldığım hiçbir şeyde özellikle de güzellik yarışmalarında kaybetmiyorum. En çok da ayakkabılarımı seviyorum. 60 çiftten fazla ayakkabım var” dedi.
Minik kızın annesi Susanna, mücevher markasının ortağı ve kızını ilk güzellik yarışmasına sokan da o. 39 yaşındaki anne kızının “şımarık bir çocuk olarak büyümesini” istemiyor. “Bakın Britney Spears gibi çocuk yıldızların başına neler geldi. Aynı şeyin kızıma da olmasını istemiyorum” dedi ancak Isabella’nın lüksü sevdiğini dolayısıyla kendisine bunları vermekten mutluluk duyduklarını belirtti.
Güzellik yarışmaları için sık sık seyahat ettiklerini ifade eden Susanna Barrett, “Isabella beş yıldızlı oteller konusunda bir zevk geliştirdi. Kendisine hizmet edilmesine bayılıyor. Gerçi zaman zaman çıldırabiliyor, bir keresinde 2200 dolarlık yemek ısmarladı. Öyle hamburger ve patates kızartması filan değil, fleminyon, ıstakoz ısmarlıyor” diye konuştu.
Anne Barrett, bunun tepeden bakan bir durum olduğunu kabul etse de bir yandan da böyle şeylerin kızının kimliğinin bir parçası olduğunu belirtiyor.

İsabella’nın zenginliğinin en büyük kaynağı Glitzy Girl koleksiyonu. Koleksiyonda dudak parlatıcılarından şans bilekliklerine birçok parça bulunuyor.
Glitzy Girl fikri Isabella’nın güzellik yarışması günlerinde ortaya çıkmış. Küçük kız her yarışma kazandığında annesi bir şans bilekliği alarak Isabella’nın “başarılarıyla övünebileceği bir şeye sahip olmasını” sağlamaya çalışıyormuş. Hayranları arasında bu bileklikler çok meşhur olunca Barrett ailesi de bunu para kazanmak için bir fırsat olarak değerlendirmeye karar vermiş.


Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar