BasketbolKöşe YazarlarıSpor

Hem Yalova’yı hem hakemi yendikSüper Lig için bu yıl iddialı bir kadro kuran KKTC Engelliler dördüncü haftayı da kayıpsız geçerek hedefine adım adım ilerlemeye devam ediyor.

Ligin en zor maçını dün takımımız Yalova’ya karşı oynadı. Bu maçın zor geçeceğini biliyordum da bu kadar “hakem” komedisinin olabileceğini düşünememiştim.

Bu maça atanan üç hakem de resmen aleyhimize düdük çalmak için maça çıktılar ve özellikle ilk yarıda bunu yaptılar. Takımımız ilk yarıda oyuna girmekte zorlandı, sinirlendi ve kendini maça veremedi.

Ancak ikinci yarı her şey değişti. Hakemlerin de, Yalova’nın da çabaları takımımızın etkili olmasını önleyemedi. İkinci yarıda çok iyi oynayan bir takım vardı. Baran, Mahmut, Murat Ekşi, Osman, Murat Gökçe, Mohsen, Ömer ve Furkan maça ağırlıklarını koyarak Yalova’yı perişan ettiler.

Takımımız maçı kazandık ama benim haftalar önce söylediğim olay gerçekleşiyor. Hakemler karşımıza çıkmaya başladı. Hem rakipleri hem de hakemleri yenerek Süper Lig’e çıkmak güzel olacak.

Ben tünelin ucundaki Süper Lig ışığı görmeye başladım.  Bunun için erken diyeceksiniz ama o yolu iyi kontrol ederek gidersek neden olmasın..?

Haydi hayırlısı…

 
Başa dön tuşu