Hedefe ilerliyoruz - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Şubat 23, 2024
Spor

Hedefe ilerliyoruz

Hedefe ilerliyoruz

 

Ömer Arhun: Sezon başında hedefimiz üç kupayı da alıp müzemize koymaktı. Bunun ilkini Süper Kupa’yı kazanarak başardık. Ligde ve Federasyon Kupası’nda da hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz


Cem DAĞDELEN  

Süper Lig’de liderliği Küçük Kaymaklı’dan devralan Çetinkaya’da yüzler gülüyor.
Ligin ikinci devresine iyi başlayan ve iki karşılaşmadan da galibiyetle ayrılan sarı -kırmızılılarda “üç kupa” inancı iyice arttı.
Sezon başı Süper Kupa’yı müzesine götüren Çetinkaya, ligde yeniden şampiyonluğu gözüne kestirirken Federasyon Kupası’nı da rakiplerine bırakmayı düşünmüyor.

Arhun:  Liderliği bırakmayacağız

Çetinkaya Kulübü Başkanı Ömer Arhun, Süper Lig’de liderliğe yükselerek güven kazandıklarını belirtti ve bu motivasyonla hedeflerine ulaşacaklarını açıkladı:
“Liderliğe yükselmemiz moral ve motivasyon bakımından iyi oldu. Devraldığımız liderliği sezon sonuna kadar bırakmayacağız.
Sezon başında hedefimiz üç kupayı da alıp müzemize koymaktı. Bunun ilkini Süper Kupayı kazanarak başardık. Ligde ve Federasyon Kupası’nda da hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz.
Geçtiğimiz yıl şampiyonluğu kazanan takımımızı her iki transfer döneminde iyi oyuncularla güçlendirdik.
Teknik heyet ve oyuncularımızın performansından memnunum. Onlara güvenimiz tam, sezon sonunda camiamıza şampiyonlukları getireceklerine inanıyoruz. Yönetime taze kan geldi, yeni katılımların takıma pozitif olarak yansıdığını düşünüyorum. Çetinkaya’nın başarısı için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.”

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar