Magazin

Hazal Kaya ve Ali Atay evlendi


NİKAH ŞEKERİ YERİNE BAĞIŞ:

Oyuncu Hazal Kaya ile meslektaşı ve yönetmen Ali Atay düğünlerinde konuklara nikah şekeri yerine bir derneğe bağışta bulunduklarını belirten taş hediye ettiler

 

Oyuncu Hazal Kaya ile beş yıldır beraber olduğu meslektaşı Ali Atay ile bu akşam dünya evine girdi. Geçtiğimiz günlerde kına gecesi düzenleyen Hazal Kaya ile Ali Atay’ın düğünü Fairmont Quasar Otel’de gerçekleşti. Yılın düğününe ünlüler akın etti.

Hazal Kaya’nın performansıyla alkış topladığı bir dönemin fenomen dizisi Aşk-ı Memnu ekibinden birçok isim de törende yerini aldı. Ancak gözler dizinin başrol oyuncuları Beren Saat ve Nebahat Çehre’yi aradı, bulamadı.

“Aşk-ı Memnu” dizi oyuncularının yoğun katılım gösterdiği düğüne Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer, Selçuk Yöntem, Baran Akbulut, Zerrin Tekindor, Nur Fettahoğlu-Levent Veziroğlu, Songül Öden, Bülent Şakrak, Demet Evgar, Cengiz Bozkurt, Alper Kul, yapımcılar Timur Savcı, Fatih Aksoy, yönetmen Abdullah Oğuz gibi isimler katıldı.

Çift, gelen konuklar adına üzerinde “Size nikah şekeri vermek yerine adınıza Bir Can Bir Umut Serebral Palsili Çocuklar Derneği’ne bağışta bulunduk.” yazılı bir taş hediye ettiler. Nikaha katılan Nur Fettahoğlu, yakın dostu Hazal Kaya’nın bu anlamlı hareketini sosyal medya hesabından paylaştı.Başa dön tuşu