HAYRET…! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
FutbolKıbrısSpor

HAYRET…!

 

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yıllardır yok sayılan ve ilgi gösterilmeyen Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’na, muadilinden ilk kez bir davet geldi. Türkiye’de bu yıl ilk kez düzenlenecek olan “Futbolun Süperleri” Gala Gecesi’ne, KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu da davet edildi


 

TFF’DEN SERTOĞLU’NA İLK DAVET:

TFF ve Bein Sports iş birliğinde organize edilecek geceye, Sertoğlu’nun yanı sıra; KTFF 1. Başkanvekili ve Dış İlişkiler Sorumlusu Orçun Kamalı ve Genel Sekreter Av. Enver Baturalp da katılacak. Yarın gece düzenlenecek ödül töreninde, uluslararası alanda futbol dünyasının önemli isimleri yer alacak. Gecede 2017-2018 Türkiye Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu’nun başarılı isimleri ödüllendirilecek 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Hasan Sertoğlu ve ekibi Türkiye’de bu yıl ilk kez düzenlenecek olan “Futbolun Süperleri” Gala Gecesi’ne davet edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu ve Bein Sports’un işbirliğinde organize edilecek geceye Sertoğlu’nun yanı sıra; KTFF 1. Başkanvekili ve Dış İlişkiler Sorumlusu Orçun Kamalı ve Genel Sekreter Av. Enver Baturalp da katılacak.

Yarın gece düzenlenecek ödül töreninde uluslararası alanda futbol dünyasının önemli isimleri yer alacak.

Gecede 2017-2018 Türkiye Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu’nun başarılı isimleri ödüllendirilecek. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Türkiye Spor Toto Süper Lig’in yayıncı kuruluşu Digiturk, “Futbolun Süperleri” ödül törenine ev sahipliği yapacak.

Türkiye’nin UEFA EURO 2024 ev sahipliğinin açıklanmasından kısa süre önce gerçekleşecek bu gala gecesinde, ev sahipliği adaylığı için de iyi bir tanıtım şansı olacak.

 

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar