Magazin

Hayko Girne’de haykırdı!


AMFİ TİYATRO ROCK MÜZİKLE ÇILDIRDI:

  1. Girne Kültür Sanat Günleri Girne Amfi Tiyatro’da bu kez Rock müziğin güçlü sesi Hayko Cepkin’i ağırlayarak kalabalık hayran kitlesine muhteşem bir Rock gecesi yaşattı

Girne Belediyesi’nin bu yıl 9’uncusunu gerçekleştirdiği Girne Kültür Sanat Günleri, ünlü rock sanatçısı Hayko Cepkin konseri ile devam etti.  Girne Amfi Tiyatro’da geçtiğimiz akşam gerçekleşen konserde, Hayko Cepkin’in sahnedeki performansı, ses ve ışık efektleri, havai fişek gösterileri büyük beğeni topladı.  Coşkulu kalabalık, gece boyunca ünlü sanatçının şarkılarına eşlik etti.

Cepkin bu muhteşem atmosferde sevenleri için bir de sürpriz hazırlayarak sahneyi semazen şovuyla renklendirdi. Konserin sonunda As Başkan Hakan Onurlu, Hayko Cepkin’e çiçek ve plaket takdiminde bulunarak, ünlü sanatçı ve grubunu Girne’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

 

Girne Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, 9. Girne Kültür Sanat Günleri’nin geriye kalan programı 3 Eylül 2019’da Yerli Sanatçı ve Müzik Grupları Konseri, 6 Eylül 2019’da Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Sıla 4/ Klasik Müzik konseri ile devam edecek. Kültür Sanat Günleri, 10 Eylül 2019 akşamı Fazıl Say konseriyle sona erecek.

 Başa dön tuşu