Magazin

Havadis ödülleri fark yaratacak

Havadis; iş, sanat, spor ve medya dünyasını alkışlarla bir araya getiriyorİŞTE SÜRPRİZLERDEN BİRKAÇ TÜYO:
Havadis Medya Grubu’nun düzenlediği “Havadis Ödül Töreni” 2 Temmuz Salı gecesi, Vuni Palace Hotel’de görkemli bir törenle yaşanacak. Törene katılacak olan ünlü isimler arasında Türkiye’deki gurur kaynaklarımız Eylem, Buray, modacı Raşit Bağzıbağlı, modacı Beste Korkmaz ve Kanal D Sunucusu Dilay Korkmaz da bulunuyorİKİ ÜNLÜDEN BİR İLK:

Türkiye’den ve ülkemizden çok sayıda değerli ve ünlü ismin katılacağı töreni ünlü moda koreografı Uğurkan Erez ve efsane manken Gizem Özdilli sunacak. Erez Havadis farkıyla sunuculuktaki ilk deneyimini yaşarken Özdilli ülkemizdeki ilk sunuculuğunu yapacak

 

Adanın önde gelen medya gruplarından Havadis, iş, sanat, spor ve medya dünyasını ödüllendirmek için gün sayıyor. Türkiye ve ülkemizdeki birbirinden önemli isme ödüllerin verileceği “Havadis Ödül Töreni” 2 Temmuz Salı gecesi, Vuni Palace Hotel’e bol eğlence ve alkış getirecek.

Gazete, internet ve radyo aracılığıyla güncel haberleri sıcağı sıcağına ve tarafsızlık prensibinden hareketle takipçilerine ulaştıran; yazar köşeleri, magazin, kültür, aktüalite ve spor sayfalarıyla gerek ülkemizde gerek Türkiye’de gerekse dünyada olup bitenleri meraklılarına geniş bir perspektiften ulaştıran Havadis; yıl boyuca kendi alanlarında ön plana çıkan isimleri ödüllendirecek olmanın mutluluğunu yaşıyor.

raşit-bağzıbağlı

Erez ve Özdilli sunacak
Havadis’in bu gurur gecesinin sunuculuğunu Türkiye’den iki değerli isim yapacak. Duayen moda koreografı Uğurkan Erez ilk sunuculuk deneyimiyle sahnede olacak. Erez’e bu güzel gecede Türkiye’nin efsane mankenlerinden Gizem Özdili eşlik edecek. Özdilli ülkemizdeki ilk sunuculuğunu Havadis farkıyla gerçekleştirecek.

beste korkmaz

Türkiye’den çok sayıda önemli iş insanın, ünlü sanatçının, oyuncunun, modacının, sporcunun ülkemizdeki önemli isimlerle Havadis okurlarının bir araya geleceği tören tam bir onur gecesine dönüşecek. Öyle ki bu güzel gecede Türkiye’deki gurur kaynaklarımız Eylem, Buray, modacı Raşit Bağzıbağlı ve modacı Beste Korkmaz’ın yanında Kanal D sunucusu Dilay Korkmaz’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda değerli isim yer alacak.

Hazırlıkların neredeyse tamamlandığı bu özel geceye katılacaklar arasında çok sayıda sürpriz isim bulunuyor.  Sanatçıların performanslarıyla renklenecek olan gecede kimlerin hangi ödüllere layık görüleceği ise merakla bekleniyor.

Başa dön tuşu