Magazin

Havadis’ “5” ödülHAVADİS’E 5 ÖDÜL BİRDEN: Gazeteniz Havadis bu yıl beş dalda ödüle layık görüldü. Yılın en iyi medya yöneticisi Mustafa Özsoy, yılın en iyi gazetecisi Hüseyin Ekmekçi, yılın en iyi kadın magazin yazarı Gizem Davulcu, yılın muhabiri Devrim Demir ve yılın en iyi radyo programı Serdar Şengül seçildi. Gazetemiz yazarlarından Tayyar Işıksaçan’da “En iyi Tv Programı” ödülünü aldı.

 

Türkiye’de bu yıl Cypaparazzi tarafından ikincisi düzenlenen “KKTC – Türkiye Yılın En İyileri Ödül Töreni”, Beşiktaş Belediyesi sponsorluğunda Fulya Sanat Merkezi’nde önceki akşam gerçekleşti. Hem KKTC’nin, hem de Türkiye’nin kendi alanlarında en iyilerin belirleneceği, “KKTC-Türkiye En İyiler Ödül Töreni” önceki akşam sahiplerini buldu.

Havadis bu yıl beş dalda ödüle layık görüldü. Yılın en iyi medya yöneticisi Mustafa Özsoy, yılın en iyi gazetecisi Hüseyin Ekmekçi, yılın en iyi kadın magazin yazarı Gizem Davulcu, yılın muhabiri Devrim Demir ve yılın en iyi radyo programı Serdar Şengül seçildi. Gazetemiz yazarlarından Tayyar Işıksaçan’da “En iyi Tv Programı” ödülüne layık görüldü.

 

Sedef Altınbaş Akacan “Yılın En İyi Çıkış Yapan İş Kadını” seçildi


Altınbaş Mücevherat Kuzey Kıbrıs Yönetim Kurulu Üyesi Sedef Altınbaş Akacan, KKTC – Türkiye Yılın En İyileri Ödül Gecesi’nde ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan İş Kadını’ seçildi. Sedef Altınbaş Akacan, bu ödüle Altınbaş Mücevherat Kuzey Kıbrıs’ta mücevherat sektöründeki trend ve tasarım geliştirmedeki başarısı nedeniyle layık görüldü. Sedef Altınbaş Akacan, ödülü babası Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş ile kutladı.

odul-4

odul-3

odul-sedef-1

odul-6
Başa dön tuşu