Magazin

Harnup tadında festival yaşayacaklar

 

 

 

KEKİLLİ VE YASEMİN DE SAHNE ALACAK:

13.Uluslararası Tatlısu Harnup Festivali yarın başlıyor. Festival kapsamında birbirinden güzel gösterilerin ve ülkemizden Örge Volkan ve Bahar Gökhan konserlerinin yanında Türkiye’nin ünlü sanatçıları Murat Kekilli ile Ankaralı Yasemin de konser verecek

 

Tatlısu Belediyesi’nin Final Organizasyon işbirliği ile düzenleyeceği 13.Uluslararası Tatlısu Harnup Festivali’nin tanıtımı için geçtiğimiz gün Zambak Tatil köyünde basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orcan, Final Organizasyon Direktörü Yıltan Tozakı ve halk dansları eğitmeni Ata Çeker birer konuşma yaptı. Etkinliklerine yarın başlayacak olan festival 9 Eylül pazar akşamı yapılacak final ile son bulacak.

Dopdolu güzel etkinliklerin yer aldığı festivalde uluslararası halk dansları şölenine 3 gece yer verilecek. Gecelere Türkiye, Azerbeycan, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna ve Kıbrıs’tan halk dansları ekipleri katılacak.

 

Sesler ve renkler bol olacak

Festivalin açılış gecesi olan yarın akşam 8 kişilik ekibiyle Mama Afrika akrobasi şov nefes kesecek. Festivalde Türkiye’nin ünlü sanatçılarından Murat Kekilli 8 Eylül Cumartesi akşamı, Ankaralı Yasemin ise 9 Eylül Pazar final akşamı sahne alacak. Kıbrıslı sanatçılarımız Bahar Gökhan & Grup Vizyon ve Örge Volkan festivalde sahne alacak sanatçılar ​arasında.

Yetenek sizsiniz finalisti komedyen illüzyonist Enver Ertaş ise 4 gece boyunca farklı gösterileri ile sahnede olacak. “Çocuklar Güzeldir” yarışma heyecanı, geçmişten günümüze moda şov ve Dance Of Fire ateş şov diğer gösteriler arasında.

Dopdolu geçecek festivalde birçok güzel etkinlik yer alacak. Festivalde ayrıca çeşitli turnuva ve yarışmalar da yapılacak. Festivalin final gecesinde ise isteyenler profesyonel makyaj sanatçısının boyası ile dilediği gibi boyanıp festivalin finaline renk katacaklar.

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı