Hamitköy’de yeniden Evren Mannaş dönemi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Aralık 4, 2023
FutbolSpor

Hamitköy’de yeniden Evren Mannaş dönemi

Birinci Lig kulüplerinden Hamitköy Spor Kulübü, geçtiğimiz gün kulüp lokalinde olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.
İş adamı Evren Mannaş’ın yeniden kulüp başkanlığına tek aday olarak başvurduğu olağan genel kurulda, Evren Mannaş üyelerin onayını alırken, oy birliği ile yeniden kulüp başkanı oldu.

Divan başkanlığına Kani Doğu’nun seçilmesi ile başlayan Hamitköy Spor Kulübü olağan genel kurulunda, mali ve faaliyet raporları okunup, oy birliği ile aklandı. Daha sonra geçilen başkanlık seçiminde Evren Mannaş oy birliği ile kulüp başkanlığına seçildi.
Evren Mannaş başkanlığındaki yönetim kurulunda, Hüseyin Özzeki, Serkan Sakallı, Hüseyin Büyükoğlu, Demir Moda, Kani Doğu, Halil İbrahim Şeytan, Ahmet Karahüseyin, Şakir Gençer, Ahmet Dağcın, Hüseyin Şefki, Özgün Tayançlı, Özgür Özzeki, Orkun Saner ve Onur Karahüseyin yer alacak.


Teknik heyet belirlendi
Hamitköy A Takım teknik heyetinde Ahmet Sakallı teknik adam, Özgür Özzeki yardımcı antrenör ve Teysir Tarazi kaleci antrenörü olarak görev yapacak.
Hamitköy U21 Takımı sorumlu antrenörlüğüne ise Teysir Tarazi getirilirken, Özgür Özzeki Hamitköy U21 Takımı’nda da yardımcı antrenörlük görevini yürütecek

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar