Magazin

Hamidi “Öldür Beni Sevgilim”in galasındaBİR HAFTADA İKİ FİLMLE GALA YAPTI: Ülkemizin yetiştirdiği başarılı spor eğitmeni Sami Hamidi “Savaşın İki Yüzü” filminden sonra bu kez de Murat Boz ve Seda Bakan’la birlikte rol aldığı “Öldür Beni Sevgilim” filminin galasında dikkat çekti


Başrollerini Murat Boz ile Seda Bakan’ın paylaştığı, ülkemizin yetiştirdiği başarılı spor eğitmeni Sami Hamidi’nin de rol aldığı  “Öldür Beni Sevgilim” filminin oyuncuları, önceki akşam Alkent ING Cinecity Sineması’nda yakın dostlarını özel bir gösterimle ağırladı. 3.5 aylık hamile olan Seda Bakan, özel gösterimin yapıldığı gece kıyafeti ile göz doldurdu.

Murat Boz, geceye siyahlar içindeki tarzı ile dikkat çekti. Aslı Enver, sevgilisi Murat Boz’u bu özel gecede yalnız bırakmadı. Galaya annesi Tülin Hamidi ile birlikte katılan Sami Hamidi’in film ekibi ile olan samimiyeti art arda sete girdiği iki filmle dikkat çeken başarılı sporcunun sinema kariyerinde de önünün açık olduğunun sinyallerini göstermiş oldu.

Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu “Öldür Beni Sevgilim” birbirlerini öldürmeye karar veren evli bir çiftin eğlenceli hikayesini anlatıyor. Başarılı oyuncu Seda Güven, filmin kadrosunda yer alan oyunculardan biri. Komedi filmlerinde başarılı roller sergileyen Özgür Emre Yıldırım da filmin kadrosunda yer alıyor. Ali Yoğurtçuoğlu “Öldür Beni Sevgilim” filminin kadrosundaki diğer isimlerden.

Başa dön tuşu