Hakemlerin genel kurulu yapılıyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Kasım 30, 2022
FutbolSpor

Hakemlerin genel kurulu yapılıyor

Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği Olağan Genel Kurulu’nu 30.07.2018 Pazartesi günü saat 18:00’da KTFF Ahmed Sami Topcan toplantı salonunda gerçekleştirecek.
Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği Başkanı Niyazi Nizam yaptığı açıklamada; spor basınına, spor camiasına ve üyelerine teşekkür etti. Başkan Niyazi Nizam’ın açıklamasının tam metni şöyle:

“Kıbrıs Türk futbol hakemliğini, bir vizyon eşliğinde günün koşullarına göre uyum sağlamaya yönelik faaliyetlerin devamlılığı esas alınacaktır. Özellikle, hakemlerimizin CONIFA kupasında sergiledikleri performans, Kıbrıs Türk Futbol Hakemliğinin hangi aşamaya geldiğinin göstergesidir.
Futbolumuzun diğer paydaşları ile bir sinerji yaratarak, ortak projelerin yaratılmasına yönelik işbirliğini daha da geliştirilmesi sağlanacaktır.
Olağan Genel Kurulumuzun değerlendireceği 2016-2018 dönemini ve yeni dönemde üyelerimizin sesini duyurmak ve haklarını korumak bizler için her zaman önemli bir noktayı oluşturacaktır.
Bu çerçevede, olağan genel kurulda derneğin faaliyet ve mali raporlarının okunmasının ardından itirazlar var ise bunların cevaplandırılması ve her iki raporun üyelerin onayına sunulması işlemleri yapılacak.


Olağan genel kurulun ardından derneğin üyelerine ve misafirlere çeşitli ikramlarda bulunacağı döner gecesi düzenlenecektir.
Sporumuzun ve futbolumuzun temelini oluşturan, sevgi, saygı, barış ve kardeşlik gibi ulvi değerlere sahip çıkma ve yaşamak adına siz değerli dostlarıma sevgi ve saygılarımı sunarız.”

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar