Hakemler Trabzon’da kampa girdi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Kasım 30, 2022
FutbolSpor

Hakemler Trabzon’da kampa girdi

Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği (KTFHGD) ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’nun (MHK) birlikte organize ettiği 2017-2018 futbol sezonu öncesi hazırlık kampı dün Trabzon’da başladı.

58 kişilik kafile akşamüzeri konaklayacağı otele ulaştı.

Dün öğlen 12.05 seferiyle adadan ayrılan kafile saat 13.30’da Ordu-Giresun Havalimanı’na varırken, hakemlerimiz daha sonra da uzun bir otobüs yolculuğunun ardından Trabzon’ a ulaşarak Karadeniz Teknik Üniversitesi Koru Hotel de kampa girdi.


Hakemlerimiz otele yerleştikten sonra moral ve motivasyon arttırmak ve yolculuk yorgunluğunu atmak için ilk günü antrenmansız geçirdi.

KTFHGD’nin Trabzon Futbol Hakemler Derneği ile yapmış olduğu bağlantılar sonucunda ayrıca bazı hakemler 2017-2018 Türkiye Süper Lig’de Trabzonspor’un, Konyaspor ile oynadığı sezonun ilk karşılaşmasını da statta takip etti.

Kampın ilk gününde görüşlerini aktaran Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği Başkanı Niyazi Nizam, kampın verimli geçeceğine inancının tam olduğunu ve yeni sezonda hakemlere kondisyon yönünden büyük katkısı olacağını aktardı.

Kampın ikinci gününde sabah ve akşam antrenmanları ile yoğun tempoya gireceklerini bildiren Nizam, antrenmanlardan kalan sürede Trabzon gezisi yapacaklarını bildirdi.

Mustafa Şenal (KTSYD/Trabzon)

 

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar