FutbolKıbrısSpor

Haftanın başarılıları ödüllendirildi


Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde her hafta verilen, Futbol K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılıları ödüllerinin 11’incisi sahiplerini buldu
  

PLAKET VE 200’ER TL ÖDÜL: K-Pet Süper Lig’de 11’inci haftanın başarılıları, Cihangir Teknik Direktörü Hasan Burgaç, Mağusa Türk Gücü futbolcusu Dinopeter ve Düzkaya-Göçmenköy maçının orta hakemi Serhan Şimşek olarak belirlendi. Cihangir Teknik Direktörü Hasan Burgaç’ın ödülünü yardımcısı Mahmut Yaman alırken, haftanın başarılılarına 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketleri, dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle verildi

 

 

Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde her hafta verilen “futbolda haftanın başarılıları” ödüllerinin 11’incisi sahiplerine dağıtıldı.

K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamına, futbolcusuna ve hakemine Havadis ile Atakom işbirliğinde her hafta 200’er TL nakit para ve plaket takdim ediliyor.

Süper Lig’de haftayı lig ikincisi olarak kapatan Cihangir başkentte Gençlik Gücü deplasmanında 4-0’lık net galibiyete imza atmıştı. İki hafta üst üste mağlup olan ve kendi sahasında Cihangir’e karşı mutlak kazanmak için sahaya çıkan Gençlik Gücü karşısında son 30 dakikada bulduğu gollerle 3 puanı alan Cihangir liderin 1 puan gerisinde ikincilik koltuğuna oturdu. Cihangir’in bu başarısından ötürü de teknik adamı Hasan Burgaç haftanın teknik adamı belirlendi.

 

Ligin 11’inci haftasında oynanan açılış maçında Lefkoşa’da lider Yenicami’ye konuk olan Mağusa Türk Gücü, 2-1 geriye düştüğü maçta oyun disiplininden kopmadan son ana kadar mücadele ederek galip geldi ve liderliğe yükseldi. Bu maçta sergilediği performans ve attığı golle takımına önemli katkı yapan Dinopeter haftanın futbolcusu seçildi.

K-Pet Süper Lig’in 11’inci haftasına Çatalköy’de karşı karşıya gelen Düzkaya ile Göçmenköy golsüz berabere kaldılar. 7 puanı bulunan Düzkaya ile 15 puanı bulunan Göçmenköy’ün karşılaşması gol pozisyonu açısından kısır geçse de mücadelesi boldu. Toplam 2 sarı kartı gösterildiği maçta düdük çalan ligin başarılı hakemlerimizden Serhan Şimşek’i de haftanın hakemi kürsüsüne koyduk.

11’inci haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemine, ödüllerin yanında 200 TL’lik nakit paraları dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle verildi.

Törende haftanın teknik direktörü seçilen Cihangir Teknik Direktörü Hasan Burgaç’ın ödülünü, yardımcı antrenörü Mahmut Yaman Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy’un elinden aldı.

Haftanın futbolcusu seçilen MTG futbolcusu Dinopeter’e ise ödülünü gazetemiz spor yazarlarından Ahmet Özsoy takdim etti.

Haftanın hakemi Serhan Şimşek ise plaket ve para ödülünü, KTFF MHK Başkanı Sadık Özbilgehan’ın elinden aldı.

 

Başa dön tuşu