Hafta boyunca sıcak hava etkili olacak - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Şubat 25, 2024
Hava DurumuKıbrısManşet

Hafta boyunca sıcak hava etkili olacak

hava durumu

Meteoroloji Dairesi’nin 17 -23 Ağustos haftalık hava tahmin raporuna göre, bölge alçak basınç sistemi ile sıcak ve nispeten nemli hava kütlesinin etkisi altında kalması bekleniyor.

Hava sıcaklığının mevsim normalleri civarında, rüzgarın ise kuzey ve batı yönlerden orta kuvvette zaman zaman kuvvetli esmesi bekleniyor.


En yüksek hava sıcaklığı iç kesimlerde 38-41 ve sahillerde ise 34-37 derece dolaylarında seyredecek.

Bir şunu diyen bir yazı 'K.K.T.C. Meteoroloji Dairesi 17-23 Ağustos 2021 Haftalık Hava Tahmin Raporu Ağustos 2021 tarihleri arasında bölgemizde beklenen hava durumu Bolge Bolgemizin alçak basınç sistemi ile sıcak ve nisbeten nemli hava kütlesinin etkisi altında kalmaşı beklenmektedir. Beklenen bu meteorolojik durum nedeniyle bölgemizde hava: 17 Agustos (Sa) Açık, 18 Agustos Açık ve az bulutlu, 19 Ağustos (Ps) :Açık ve az bulutlu, 20 Ağustos ve az bulutlu, 21 Ağustos bulutlu, 22 Ağustos 23 Ağustos (Ρι) Açık geçmesi beklenmektedir. yüksek hava sıcakhğı: çkesimlerde ve sahillerde seyretmesi beklenmektedir. Rüzgar: Genellikle Kuzey esmesi beklenmektedir. dolaylarıda Batıyönlerden orta kuvvette zaman zaman kuvvetli olarak www.kktcmeteor.org meteor@kktcmeteor.org TSE-ISO-EN 9000' görseli olabilir

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar