Magazin

Güzeller taçlandı


DÖRT GÜZEL SEÇİLDİ: “Miss Turkey 2016 Türkiye Mankenler Kraliçesi Yarışması”nda kraliçe seçilen dört  güzele taçları takıldı. Kraliçeler güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek

 

 Antalya’nın Serik ilçesinde gerçekleştirilen yarışmada 4 güzel kraliçe seçildi.
Kraliçe seçilen 4 güzel, önümüzdeki günlerde farklı ülkelerde gerçekleştirilecek güzellik yarışmalarında Türkiye’yi temsil edecek.

Miss Turkey Organizasyonu ile Serik ilçesine bağlı Belek Turizm Merkezindeki  5 yıldızlı bir otelde gerçekleştirilen yarışmaya 20 güzel katıldı. Jürisi Can Sandıkçıoğlu, Abdullah Oğuz, Ömür Uyanık, Yasin Soy, Yaprak Yapsa ve Amine Gülşe’den oluşan yarışmanın Miss Turkey World kraliçesi Buse İskenderoğlu, Miss Turkey Universe kraliçesi Tansu Sıla Çakır,Miss Turkey Supranational kraliçesi Damla Figan, Miss Turkey İnternational kraliçesi Çağla Çukurova olarak belirlendi.

Miss Turkey 2016, sosyal medya platformlarında canlı olarak yayınlandı. 1980 yılından beri “Miss World”, “Miss Universe”, “Miss Supranational” ve “Miss International” yarışmalarının Türkiye lisans sahibi olan organizasyon, Miss Turkey 2016’da dereceye giren dört güzeli, Türkiye’yi temsil etmek amacıyla dünyanın çeşitli yerlerinde düzenlenen bu yarışmalara gönderecek.

 

Miss Turkey 2016 Türkiye Mankenler Kraliçesi Yarışması'nda kraliçe seçilen 4 güzele taçları takıldı. Miss Turkey Organizasyonu ile Serik ilçesine bağlı Belek Turizm Merkezindeki 5 yıldızlı bir otelde gerçekleştirilen yarışmaya 20 güzel katıldı. Yarışma sonunda Miss Turkey Universe kraliçesi Tansu Sıla Çakır'a tacı takıldı.  ( Mustafa Çiftçi - Anadolu Ajansı )


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı