Magazin

Gündeş’in makyajsız fotoğrafına yorum yağdı


Türkiye’nin ünlü sanatçısı Ebru Gündeş, Hadise’nin “Makyajsız daha güzeliz, hadi fotoğraflarımızı paylaşın” çağrısına uyarak Instagram hesabından makyajsız fotoğrafını yayınladı.

Geçtiğimiz gün makyajsız görüntülendiği için eleştirilen Hadise, kadın takipçilerine “Hadi herkes makyajsız fotoğrafını yüklesin” çağrısında bulundu. Hadise’nin çağrısının ardından birçok ünlü isim doğal fotoğraflarını yayınladı.

Hadise, yatağında çektiği fotoğrafı, “Canımız isterse makyajsız düğüne, markete, yemeğe gideriz! Keyfimiz isterse bir daha hiç makyaj yapmayız. Kime ne? Hadi herkes makyajsız fotoğrafını yüklesin ve kimsenin asla umurunda olmadığını göstersin!” notuyla paylaşarak kadınlara çağrı da bulunmuştu.

Hadise’nin çağrısına uydu

Hadise’nin paylaşımına son olarak başarılı meslektaşı Ebru Gündeş uydu. Gündeş, arabada çekilen makyajsız fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Şarkıcının paylaşımına kısa sürede binlerce yorum ve beğeni geldi. Gündeş’in fotoğrafını gören hayranları, “İşte masumiyet”, “Sahneye makyajsız çık, çok güzelsin”, “7 cihana örnek olacak güzellik” gibi yorum yaptı.

 
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı