Gün yaşlılarındı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Kıbrıs

Gün yaşlılarındı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Yaşlılar Birimi’nin Belediye Pazarı’nda (Bandabuliya’da) düzenlediği etkinlikte, öğle yemeğinde bir araya gelen 40 yaşlı, adeta felekten bir gün çaldı

Duygu ALAN

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Yaşlılar Birimi’nin Bandabuliya’da düzenlediği etkinlikte 40 yaşlı bir araya geldi.

Oldukça hoş vakit geçiren yaşlılar, LTB’nin Paylaşım Mutfağı’ndan çıkan yemeklerle öğle yemeğini LTB Orkestrası’nın çaldığı müzik eşliğinde yedi. Bol bol sohbet etme imkanı bulan yaşlılar, gönüllerince de eğlendi.


LTB Başkanı Mehmet Harmancı, yurt dışında olması nedeni ile organizasyona katılamadı ancak Yaşlılar Birimi’nde görevli tüm ekip, dün yaşlılar için düzenlenen organizasyonda görev aldı.

LTB’nin kendileri için düzenlediği etkinlikten oldukça memnun kalan yaşlılar, başta LTB Başkanı Harmancı olmak üzere organizasyonda emeği bulunan tüm LTB çalışanlarına bir kez daha Havadis aracılığı ile teşekkür etti.

Vur patlasın çal oynasın

LTB Yaşlılar Birimi’nin davetlisi 40 yaşlı, dün Bandabuliya’da düzenlenen etkinlikte sahne alan yerli sanatçıların performansı ile coştu.

Etkinlikte yerli sanatçılardan Selma, LTB personeli ses sanatçısı Ersin Karail ve ekibi ile ülkenin şu anda yaşayan tek zennesi Arif Kıvılcımlı, sahne aldı.

Vatandaş ne dedi? Vatandaş ne dedi? Vatandaş ne dedi?

Arif Kıvılcımlı:

“Belediyemizden, belediye başkanımız ve ekibinden bu güzel organizasyonu düzenleyip yüzlerimizi güldürdüğü için Allah razı olsun. Gerek Paylaşım Mutfağı ile verdiği hizmet gerekse yaşlılara sosyal etkinlik projesi kapsamında verdiği hizmetler nedeni ile minnettarız.”

Meliha Sonat:

“Bugün burada olmaktan, bu organizasyon içerisinde yer almaktan çok mutluyum. Belediyemize çok teşekkür ediyorum. Hem bu tür etkinlikler düzenleyerek hem bizleri arayıp sorarak kendimizi önemli, değerli hissettirdiği için. Başta Başkanımız Mehmet Harmancı olmak üzere organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.”

Zühre Mengü:

“Yaşlı olup da refakatçisiz dışarıya çıkıp, sosyalleşemeyen insanlar adına büyük ve son derece önemli bir etkinlik. Ben tek başıma sokağa çıkabiliyorum ancak her yaşlı aynı şansa sahip değil, bunu yapamayanlar var.  Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı ve ekip arkadaşlarına bu hoş ve nazik davetleri için teşekkür ediyorum.”

Fatma Borakan:

“Çok şükür, belediyemizden çok memnunuz. Zaman var böyle yerlere gelmedik. Bu güzel etkinliği düzenlediği ve biz yaşlılara her günden farklı, daha aktif ve güzel bir gün yaşatan belediyemize çok teşekkür ederim. Bu tür organizasyonların içerisinde bulunmak, eş dost ile birlikte vakit geçirmek çok güzel.”

Servet Mamalı:

“Çok güzel bir organizasyon. Hep eş dost Lefkoşa Türk Belediyesi’nin bu nayif daveti ile bir araya geliyoruz ve çok hoş vakit geçiriyoruz. Ne mutlu bizim birlik beraber olmamıza. Belediye başkanımıza da emeği geçen tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.”

Ahmet Şebiş:

“Hem organizasyonu hem de organizasyonun gerçekleştirildiği bu mekanı çok beğendim. Burada, eş dost ile bu etkinlikte olmaktan gayet memnunum. Gerek bu güzel eğlence için gerekse öğle yemeği için belediyemize bir teşekkürü borç biliyorum. Belediye Başkanımız Mehmet harmancı ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim.”

[images_grid auto_slide=”no” auto_duration=”1″ cols=”three” lightbox=”no” source=”media: 196224,196225,196226,196227,196228,196229,196230,196231,196232,196233,196234,196235,196236,196237″][/images_grid]

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar